dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kielce - Sprzedaż i najem

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 47m2 ul Klonowa os Szydłówek W skład którego wchodzą - duży salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Zagórze,Kielce

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe | ul. Zagórska, kielce | parter + balkon | wysoki standard Na wynajem komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Ślichowice II,Kielce

495 000 zł62 m² 7 932,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Pilnie! sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 62,40m2 usytuowane na osiedlu Ślichowice II w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku wybudowanego w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

589 000 zł44 m² 13 450,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Piłsudskiego , Kielce Opis nieruchomości: prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świętokrzyskie,Kielce

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania do kapitalnego remontu idealne dla inwestora, pod wynajem, albo dla osoby, która chce urządzić je od zera, po swojemu. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Świętokrzyskie,Kielce

525 000 zł52 m² 10 115,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,90 m, położone na parterze 4-piętrowego bloku z 1995 roku. Mieszkanie jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Pod Dalnią,Kielce

505 000 zł63 m² 7 977,88 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Os. Pod Dalnią przy ul. Jagiełły, usytuowane na 1 piętrze w bloku 9 piętrowym zabezpieczonym domofonem, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Świętokrzyskie,Kielce

430 000 zł51 m² 8 481,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Os. Pod Dalnią przy ul. Jagiełły, usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem. Na metraż 50,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Świętokrzyskie,Kielce

336 800 zł29 m² 11 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentuje na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 29,24 m z wyjątkowo dużym balkonem, idealnym miejscem na poranną kawę czy wieczorny odpoczynek. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Świętokrzyskie,Kielce

559 999 zł53 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ck dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

379 000 zł46 m² 8 168,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,4 m, zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej na osiedlu Czarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Kielc - 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Żeromskiego - w samym sercu Kielc. Zaledwie 200 m od Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Bocianek,Kielce

349 000 zł42 m² 8 409,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na osiedlu Bocianek położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ślichowice II,Kielce

717 255 zł62 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pok. mieszkanie z widokiem na panoramę Kielc ul. Karczowkowska (okolice Żytniej) Opis ogłoszenia Na sprzedaż przytulne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

479 000 zł48 m² 9 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,21 m, położonego na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1979 roku. Nieruchomość przeszła właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 5 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

249 000 zł31 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dużą kawalerkę, znajdującą się przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 30,94m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Czarnów,Kielce

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Centrum,Kielce

2 400 zł33 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Centrum Kielc przy ul. Koziej 9a Piętro 4/4 z windą i klimatyzacją Mieszkanie o powierzchni 33,23m2 idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 na osiedlu Słoneczne Wzgórze położone na pierwszym piętrze budynku wielopiętrowego. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,7m, zlokalizowane w zadbanym bloku z lat 90., w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

1 800 zł43 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Wiśniowej, szydłówek o powierzchni 43,33m2, wysoki parter W skład wchodzi: - otwarta kuchnia z oknem - salon - garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe, wygodne mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim (przy ul. Słonecznej) - okolica bezpieczna, cicha i zielona, blisko centrum - dojście do Parku Miejskiego, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

319 000 zł35 m² 9 083,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: kawalerka 35,12 m Kielce, centrum, ul. Nowy Świat Lokalizacja: centrum, ul. Nowy Świat, kielce Piętro: 8 z 10 Powierzchnia: 35,12 m Cena: 319 000 zł do negocjacji! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniówka

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, 2 piętro z windą, komfortowe w zacisznym miejscu dla 1-2 osób niepalących i bez zwierząt W pobliżu sklepy min. Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bocianek,Kielce

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe jasne i przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48m2. Usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

669 000 zł73 m² 9 126,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Brak podatku pcc Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m, usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na popularnym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 900 zł43 m² 43,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 43,31 m, zlokalizowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

305 000 zł38 m² 8 116,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronną kawalerkę, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

399 000 zł39 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 39,16m2, zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

2 600 zł66 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 66,20 m2 po generalnym remoncie wykonanym "pod siebie" z materiałów najwyższej klasy. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 450 zł28 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiosennej w Kielcach (os. Sady). Dostępne od zaraz! Podstawowe informacje: lokalizacja: kielce, os. Sady, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Ślichowice,Kielce

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu pod Dalnią ul Jagiełły. Podstawowe informacje: metraż:50m2+10m2 piwnica Rodzaj własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim, położoną na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

249 000 zł25 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z balkonem na osiedlu ksm Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Wynajem na Osiedlu ksm 28 m , Parter, po Generalnym Remoncie Zapraszam do wynajmu pięknej kawalerki o powierzchni 28 m , zlokalizowanej na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

405 000 zł46 m² 8 734,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szydłówek przy ul. Klonowej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 2 piętrowym budynku. Na 46,37.

Szczegóły ogłoszenia