dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kielce - Sprzedaż i najem

437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

437 ogłoszeń

519 000 zł59,32 m² 8 749,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,32 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

512 826 zł40,38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

652 460 zł64,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 64,60 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Zagórskiej w Kielcach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

437 690 zł38,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

447 500 zł35,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

647 570 zł84,10 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji - Centrum, ul. Paderewskiego 37/39a/ Sienkiewicza idealną dla pary lub pod wynajem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,60 m² 7 214,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe (pierwotny projekt przewidywał 4 pokoje) mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji - os. Sady ul. Nowowiejska 15 idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 836 zł82,67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 11 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena mieszkanie W wyjątkowym stylu- blisko zalew kielecki - tereny zielone premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m z loggią,

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

386 760 zł35,16 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję powstająca W kielcach W niewielkiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł41 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, 2-pokojowe, 41-metrowe mieszkanie w Kielcach przy ul Marszałkowskiej 64. Przestronne i nowoczesne mieszkanie w dobrze skomunikowanym z resztą miasta miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,27 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę miasta! Znajduje się w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

427 840 zł38,20 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: jednostronne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem - idealna propozycja na start! Remont można zacząć od zaraz! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł71,43 m² 7 265,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł28 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28 m2 usytuowana na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Marszałkowskiej 67. Układ: - salon z aneksem kuchennym - osobna sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł46,34 m² 8 739,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 46,34 m Kielce, os. Kadzielnia, ul. Gagarina Lokalizacja: kielce, osiedle Kadzielnia, ul. Gagarina Powierzchnia: 46,34 m z przynależną piwnicą - 5,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł32 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które robi wrażenie od pierwszego kroku | 2 pokoje premium | Kielce ksm | garaż Osoba odpowiedzialna za transakcję : Grzegorz Gołębiowski tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł58,86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

464 332 zł38,06 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

666 432 zł64,08 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na IV piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m, świeżo po generalnym remoncie jeszcze niezamieszkałe. Wszystkie elementy wyposażenia są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,25 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 32,25m Kielce ksm inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,25 m , zlokalizowane przy ul. Romualda 4 na Osiedlu ksm w Kielcach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł42,35 m² 7 981,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas | wyłącznie W premium apartment Szukasz mieszkania z potencjałem, widokiem i świetną lokalizacją

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł40,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

430 416 zł35,28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

412 032 zł37,12 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł64,10 m² 7 722,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe, ciepłe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,10 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,30 m² 11 174,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem , zlokalizowane na parterze szeregowca z 2021 roku, usytuowanego w dzielnicy Zagórze w Kielcach. Mieszkanie.