dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

790 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

790 ogłoszeń

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł62,30 m² 7 351,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,60 m² 7 169,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,60 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. 1 maja. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w zadbanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł71,43 m² 7 405,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży duże, trójstronne mieszkanie o powierzchni 71,43 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

448 000 zł64,45 m² 6 951,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 56 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

483 362 zł38,06 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,10 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35 m² 10 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Tektonicznej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35.17 m2 składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75,17 m² 8 647,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

452 256 zł40,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul.Triasowej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 47,25 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,10 m² 7 322,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 3 piętrze w kameralnym bloku przy ul. Częstochowskiej 27. Układ pomieszczeń: lokal został zaprojektowany w przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym, mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży, przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Podkarczówka! T o idealna propozycja dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

390 900 zł59,32 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają większej, funkcjonalnej przestrzeni i chcą stworzyć ją całkowicie według własnej wizji. Cena: 391 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb tel.

Szczegóły ogłoszenia

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie 71 m ul .Romualda Kielce Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

452 864 zł37,12 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

423 168 zł37,12 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

333 032 zł25,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

635 545 zł74,77 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Tumlin-Węgle. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkania umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł121,90 m² 7 588,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 121,9 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł115,70 m² 8 513,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 115,70 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

462 360 zł38,53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,53 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,80 m² 11 398,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie I zyskaj Z `pakietem korzyści! `zielone Wzgórza` to inwestycja tworzona specjalnie dla ludzi pragnących harmonii i spokoju, w mieście a zarazem w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł76,20 m² 9 383,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż lokal użytkowy / mieszkanie Kielce, ul. Siniczna 15 Biuro nieruchomości Kielce oferuje na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 76,26 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59 m² 7 949,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziewiątym piętrze, przy ul. Jeziorańskiego w Kielcach. Na powierzchnię 59 m2 składają się: -salon z wejściem na balkon, -przedpokój, -2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,40 m² 8 365,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na wysokim parterze w bloku z windą przy ul. Czarnowskiej 5. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29,30 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc - os. Ślichowice, ul. Kazimierza.