dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

389 000 zł59 m² 6 604,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 58,9 m Kielce, ul. Jesionowa Lokalizacja: osiedle Sady, ul. Jesionowa, kielce Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 58,9 m Cena: 389 000 zł do negocjacji! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

333 000 zł43 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z panoramą Kielc i Karczówki 43 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! W ofercie na wyłączność - oferta inwestycyjna bez prowizji ze strony kupującej premium apartment prezentuje na sprzedaż mieszkanie o pow.39m2 blisko samego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowym budynku mieszkalno-usługowym z 2016 roku. Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne i wygodne każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

2 000 zł65 m² 30,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 zlokalizowane na 6 piętrzę w 7-piętrowy wieżowcu na osiedlu Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Świętokrzyskie,Kielce

834 000 zł66 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe nowe w pełni urządzone mieszkanie na osiedlu Nowy Stok. Apartament ma 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 64m2 na osiedlu Ślichowice, (szajnowicza/kazimierza Wielkiego). Nowe budownictwo, mieszkanie z balkonem znajduje się na 2 piętrze, blok wyposażony w windę. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

654 000 zł51 m² 12 896,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,71 m, zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Kielcach, w nowoczesnym budownictwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania 34m2 gotowego do zamieszkania od zaraz! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

329 999 zł38 m² 8 684,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 2-piętrze z balkonem w niskim bloku na os.KSM. Nieruchomość w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

640 000 zł51 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,80 m2 z dużym tarasem, usytuowane na parterze bloku na osiedlu Baranówek. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 60 m | os. Słoneczne Wzgórze Najważniejsze atuty:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

998 250 zł115 m² 8 716,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 82,5 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 78a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Bocianek,Kielce

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na osiedlu Bocianek położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

457 000 zł48 m² 9 540,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego na cenionym osiedlu Bukówka w Kielcach, przy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane na cenionym osiedlu Bocianek przy ul. Cypriana Kamila Norwida,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczygla

Herby,Kielce

485 000 zł58 m² 8 382,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,86 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Szczygła w Kielcach, na osiedlu Herby. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

298 000 zł38 m² 7 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji od kupującego! Jeśli szukasz mieszkania położonego w pobliżu Centrum Miasta, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

339 000 zł46 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm w niskim bloku. Mieszkanie jest bardzo ustawne, oraz przewiewne. Na metraż 46,2 m składa się: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka Mieszkanie ma znakomity dwustronny rozkład północ-południe. Mieszkanie składa się z: - 2 sypialni - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczówkowska

Podkarczówka,Kielce

420 000 zł54 m² 7 786,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 na ul. Bukowej osiedle Szydłówek Kielce. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

679 000 zł61 m² 11 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,69m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 163m2 na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,12 m z dużym balkonem, os. Panorama ul. Hugona Kołłątaja, kielce Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Nowy Folwark,Kielce

690 000 zł56 m² 12 367,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję cesję praw wynikających z umowy deweloperskiej dotyczącej lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w nowo powstającej inwestycji przy Alei Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

445 000 zł58 m² 7 646,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta tylko U nas Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje przestronne mieszkanie w Kielcach przy ul. Nowowiejskiej, na osiedlu Sady. To propozycja idealna dla rodziny, pary lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Baranówek,Kielce

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie na barwinku 2 pokoje. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na loggie - oddzielnej widnej kuchni - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 1-piętrze z windą na os.Sady. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

2 000 zł61 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,57 m , zlokalizowanego w inwestycji Klonowe Zacisze przy ul. Klonowej 39 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

245 000 zł29 m² 8 419,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul Chrobrego w Kielcach. Mieszkanie jest ciepłe środkowe. Na metraż mieszkania składa się: - pokój dzienny z wydzieloną częścią sypialnianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

490 000 zł66 m² 7 379,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania rodzinne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1995 roku przy ul Ściegiennego w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

362 000 zł48 m² 7 499,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 7500 zł/m2 z możliwością 3 pokoi bez piecyka, balkon, oddzielna kuchnia, os. Świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ks. Ksm. Mieszkanie składa się z : - salonu z wyjściem na balkon typu francuski - sypialni - dużej kuchni - łazienki z wc. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szydłówek Górny

Bocianek,Kielce

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nieruchomość 2-pokoje o powierzchni 49m2 w nowym budownictwie, kameralny blok 2-piętrowy, mieszkanie usytuowane na wyższym parterze (nad garażami na poziomie 0) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe do zamieszkania 2 pokoje , 52 m Podkarczówka, osiedle Panorama. Kup i mieszkaj od zaraz! Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie można zamieszkać od razu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2 położone na 2-piętrze w budynku z windą, os.Na Stoku. Bez piecyka gazowego! Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sady,Kielce

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 zlokalizowana na 9-piętrze w wieżowcu 10-piętrowym z windą na os.Sady, tuż obok Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

279 000 zł37 m² 7 520,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os ksm Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku. Mieszkanie ma ekspozycję zachodnią przez co jest widne i słoneczne. Na metraż składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Ślichowice,Kielce

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ślichowice. Na metraż mieszkania składa się: - salon - wydzielona sypialnia z balkonem - sypialnia - oddzielna widna kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł71 m² 6 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: - 3 dużych pokoi - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie widne 3-stronne. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm. Mieszkanie ma fantastyczny rozkład, jest możliwość aranżacji na 4 pokoje, robiąc salon z aneksem, a z kuchni sypialnie. Na metraż mieszkania.