dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

380 000 zł54 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania ( z możliwością przerobienia na 3 pokoje)na sprzedaż o powierzchni 54,4m2 z balkonem(3,6m2) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do remontu o powierzchni 49 m, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie , przy ul. Szajnowicza - Iwanowa w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł48 m² 9 958,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o przytulnym, nowoczesnym mieszkaniu, które otuli Cię ciepłem i spokojem zaraz po powrocie z pracy? To jest miejsce, gdzie Twoje codzienne życie nabierze nowych barw! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia dwa osobne pokoje, widna kuchnia, łazienka i piwnica. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na ul. Nowy Świat w bloku na drugim piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

449 000 zł55 m² 8 208,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Kielcach na oś. Slichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 60 m z widokiem na całe Kielce 3 pokoje, loggia, bez piecyka, dwie piwnice, zabudowa stolarska! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 3-pokojwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

349 000 zł29 m² 11 911,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29.3 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Chęcińskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które zlokalizowane jest na VI piętrze w wieżowcu przy ul. Szczecińskiej w Kielcach. Na powierzchnię użytkową 46,20 m2 (całkowitą 48,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

670 000 zł71 m² 9 396,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**mieszkanie** Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,3 m usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana w Kielcach. Mieszkanie przeszło kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

494 000 zł55 m² 8 998,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i dostępne od zaraz. Lokal po wymianie instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Centrum,Kielce

344 000 zł48 m² 7 092,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.5 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Grochowej 23. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Centrum,Kielce

419 900 zł31 m² 13 673,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wygodna jednopokojowa kawalerka o powierzchni użytkowej 30,71 m2 usytuowana na parterze nowego bloku przy ul. Okrzei. Mieszkanie wykończone i urządzone pod klucz w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

649 000 zł74 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

265 000 zł28 m² 9 407,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Kawalerki na osiedlu ksm. Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,17 m2. Lokal usytuowany na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

354 000 zł38 m² 9 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie o powierzchni 38m2 przy ul. Hożej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze, 10-piętrowego bloku. Składa się z: - salon, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

369 000 zł28 m² 13 398,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w prestiżowym apartamentowcu Plaza Tower przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 27,56 m z loggią 6,77 m znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu jasne i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze 4 piętrowym budynku z odnowioną elewacją po termomodernizacji otoczony zielenią. Okazja! Bardzo ładne mieszkanie 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

898 000 zł84 m² 10 665,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 84,2m2 z dużym tarasem (33m2) oraz 2 balkonami. Rok budowy 2019, zamieszkały od 2020 roku. Apartament znajduje się na osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

2 190 zł45 m² 48,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na wynajem przestronny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Starodomaszowskiej. w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez remontów! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane na parterze w ocieplonym budynku na os. Ksm. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

499 000 zł53 m² 9 379,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo po generalnym remoncie, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

620 000 zł83 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie gotowe do zamieszkania na osiedlu Barwinek Mieszkanie 83m2 gotowe do zamieszkania na jednym z najbardziej pożądanych kieleckich osiedli - Barwinek. Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie. Wyjątkowa lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

385 000 zł37 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny. Atuty mieszkania: - generalny remont wykonany w 2024 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne Mieszkanie w Centrum - Idealna Propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Nowowiejskiej os. Sady. Mieszanie znajduje się na 2 piętrze z 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Jagiellońskim, ul Grunwaldzka 8 Lokal położony na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

899 900 zł71 m² 12 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wykończony pod klucz materiałami premium, piękny i gotowy do zamieszkania. Apartament zlokalizowany jest przy ul. Wojska Polskiego w kameralnych, jednopiętrowych segmentach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

419 000 zł49 m² 8 545,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wielkopole,Kielce

369 000 zł46 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum - Mieszkanie 46,20m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-pietrowym bloku, dwustronne z ekspozycją południowo-północną. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu miasta - ul. Warszawska 9 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w wyjątkowym budynku z lat sześćdziesiątych, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej - w okolicy targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

317 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Kielcach osiedle ksm, ul. Sandomierska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 31,7 m , idealnego zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

379 000 zł47 m² 8 012,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** rezerwacja*** Mieszkanie o powierzchni 47,30 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł78 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem w Kielcach idealne dla studentów, rodzin i osób pracujących! Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mam dla Ciebie przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

910 000 zł76 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,15 m2 z dwoma narożnymi tarasami. Doskonałe rozwiązanie dla osób szukających praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i przestronne mieszkanie na Osiedlu na Stoku! Marzysz o idealnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Oto oferta dla Ciebie! Mamy do zaoferowania jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Centrum Kielc ul. Chęcińska. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu położonym w Kielcach na os. Szydłówek Górny, w początkowej części ul. Domaniówka. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie , przy ulicy Bohaterów Warszawy, osiedle ksm w Kielcach. Na powierzchnię 37 m2 składają się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie środkowe,.