dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

790 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

790 ogłoszeń

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z roku 2000. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł50,40 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Bądźmy szczerzy: większość mieszkań do wprowadzenia i tak kończy się remontem, bo rzadko kto lubi cudze płytki w łazience. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie (50,4 m ) na Osiedlu Na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,90 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego położonego w bliskim sąsiedztwie ścisłego Centrum miasta oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

454 660 zł35,80 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,50 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25,58 m² 11 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Nową kawalerkę po generalnym remoncie | 25,58 m | Centrum Kielc | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 25,58.

Szczegóły ogłoszenia

812 700 zł63 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 63 m2. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jeleniowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

466 882 zł60 m² 7 781,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy os. Kochanowskiego jednej z bardziej cenionych dzielnic Kielc. To idealne miejsce do życia z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Wyjątkowa oferta: urokliwe mieszkanie w sercu Kielc przy ul. Sienkiewicza 9 + gotowy biznes gastronomiczny! Przedstawiamy Państwu ekskluzywną propozycję zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,30 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2015 roku. Budynek wyposażony jest w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł79,33 m² 8 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 79m przy lesie ul. Świerkowa, kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł92,86 m² 9 107,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 93 m znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2015 roku. Cały teren jest ogrodzony, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł35,80 m² 8 519,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł73,60 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Wyobraź sobie poranki przy kawie z widokiem na panoramę miasta i przestrzeń, w której każdy domownik ma swój własny pokój. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł59,20 m² 6 706,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3-pokojowe do remontu - ulica zagórska, kielce Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,30 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,87 m² 11 429,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania z tarasem Kielce osiedle Nowy Stok ul. Sikorskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

464 370 zł40,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,70 m² 10 326,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w centrum Kielc wyposażona, umeblowana, gotowa inwestycja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe / Centrum, ul. Chęcińska / Dwustronne / Idealne dla rodziny lub inwestora Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

588 264 zł46,32 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25,01 m² 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 25,01 m2, usytuowaną na parterze w 6-piętrowym budynku przy Zbożowej w Kielcach. Apartament zaprojektowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,90 m² 8 070,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m 2 pokoje, wys. 2,8 m, ul. Zamenhofa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,25 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł56,80 m² 6 795,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 25/31, na najbardziej pożądanym, drugim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,90 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,90 m , położone na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,90 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,59 m² 7 663,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,59 m , zlokalizowane na Sadach przy ul. Nowowiejskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu ksm w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Szukasz idealnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ulicy Bohaterów Warszawy 17 w Kielcach na 4 piętrze z 4, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

845 350 zł76,85 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul. Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: -.