dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Nowy Folwark,Kielce

544 000 zł46 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na 3 piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 845 000 zł104 m² 17 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne, ciepłe mieszkanie na 6 tym piętrze z balkonem z widokiem na miasto o powierzchni 36,22 m2, po remoncie w centrum Kielc przy Urzędzie Wojewódzkim, przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Kielce

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie Osiedle Na Stoku! Szczególna propozycja dla rodziny z dziećmi! Mieszkanie o powierzchni 57,00 m2 usytuowane na wygodnym partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Uroczysko,Kielce

444 900 zł49 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na oś Uroczysko w nowym budownictwie. W skład mieszkania wchodzi: - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

999 000 zł69 m² 14 478,30 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż apartament W nowej inwestycji Z panoramą na miasto kielce I tereny zielone! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części osiedla Ślichowice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem sypialnianym, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 30 m2 znajdującej się na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Centrum,Kielce

374 000 zł39 m² 9 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na start lub pod inwestycję premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul Tektonicznej os. Ślichowice. Mieszkanie 2 stronne , bardzo dobrze nasłonecznione ,położone na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Barwinek,Kielce

679 000 zł71 m² 9 549,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.1 m2. Powierzchnia podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

619 000 zł73 m² 8 467,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Massalskiego. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Na Stoku,Kielce

462 000 zł81 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest Na Stoku, na 1 piętrze. Ma 4 pokoje na 77 m.kw. powierzchni. Z dużego pokoju wychodzi się na południową loggie. Nawet obecny rozkład pomieszczeń jest bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy, położonym przy ul. Lecha 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

549 000 zł67 m² 8 156,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Proponuję Państwu mieszkanie 61,7 m2 dodatkowo piwnica 5,61 m2 czyli powierzchnia całkowita w kw jest podana 67,31 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stara

Szydłówek,Kielce

460 000 zł59 m² 7 809,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko u nas! 3 pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Centrum,Kielce

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie 41m2 (z balkonem wychodzącym na spokojny dziedziniec) w świetnej lokalizacji na 3 piętrze z windą. W pełni wyposażony aneks kuchenny oraz dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Chęcińskie,Kielce

399 000 zł50 m² 7 930,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, dwustronne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle Chęcińskie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

539 999 zł56 m² 9 642,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje z balkonem i windą, wyremontowane, w spokojnej i cichej okolicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł60 m² 7 756,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam zakup atrakcyjnego zarówno pod względem lokalizacji jak i umeblowania mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny jest kompletnie umeblowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

850 000 zł72 m² 11 833,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m 2 (całkowita, liczona z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

329 000 zł34 m² 9 633,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na oś. Barwinek nr 12. Po częściowym remoncie! gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł57 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do odświeżenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę atrakcyjne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Świętokrzyskie,Kielce

415 000 zł51 m² 8 137 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym oddalonym od zgiełku bloku ul. Lecha Kielce Mieszkanie składa się z: - 2 ustawnych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Pod Telegrafem,Kielce

730 000 zł54 m² 13 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

799 000 zł68 m² 11 837 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Ckdom pezentuje mieszkanie premium zlokalizowane w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Kielc - Osiedla Baranówek w Kielcach Opis : Krótko: 3 pokoje, 67,5 m, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Centrum,Kielce

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla kobiety , osoby pracującej zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum. Dostępny od zaraz - pokój około 20 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Świętokrzyskie,Kielce

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z garderobą na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

450 000 zł53 m² 8 442,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu ksm! Idealna lokalizacja dla rodziny lub na wynajem Oferujemy Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

445 000 zł49 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48.82m2 zlokalizowane na ulicy Zofii Nałkowskiej w Kielcach. Nieruchomość składa się : - Dwa pokoje z jednego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

297 900 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam zaszczyt zaprezentować kawalerkę 33,1m2 zlokalizowaną przy ul. Marszałkowskiej na os. Sady. Lokal znajduje się w bloku na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Uroczysko,Kielce

445 000 zł49 m² 9 115,12 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne i przytulne 2-pokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko zalewu i centrum osiedle uroczysko Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Wielkopole,Kielce

376 000 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu ksm Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu dwustronne, narożne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

343 700 zł57 m² 5 990,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż posiadam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, zlokalizowane przy ul. Karłowicza, na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Kadzielnia,Kielce

429 000 zł49 m² 8 773 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Cena 429 000 tys. złotych do negocjacji! Przedstawiamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9m2 mieszczące się na parterze 4-piętrowego bloku. To doskonała okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

699 900 zł62 m² 11 371,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bez pośredników Duże i funkcjonalne mieszkanie, w cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,55 m2 zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiej na osiedlu ksm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1950 roku. Na powierzchnię 43,91 m2 składa się: salon, sypialnia/pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

455 000 zł59 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, widne i przytulne mieszkanie na osiedlu ksm. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 10-cio piętrowego bloku przy ulicy Sandomierskiej. Powierzchnia 59,2m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

649 980 zł73 m² 8 903,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego znajdującego się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Osoba odpowiedzialna za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 25m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ulicy Spółdzielczej na osiedlu ksm. W skład.