dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 102 ogłoszenia

439 000 zł65,90 m² 6 661,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią na Barwinku w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | Kielce, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach, na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - ul. Jeleniowska, kielce 54 m I piętro |620 000 zł - cena do negocjacji Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowoczesnym budynku i z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym, mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży, przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Podkarczówka! T o idealna propozycja dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Śląskiej na ksm-mie. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

390 868 zł28,12 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 28.12 m2 w stanie deweloperskim w cenie 323 380,00 zł + miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40 000,00 zł W inwestycji znajduje się 26 mieszkań oraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

647 570 zł84,10 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

671 436 zł62,17 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł47,80 m² 8 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 935 zł26,81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 26,81 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,16 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

494 700 zł58,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Osiedle Leśniówka, to k ameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, obejmujący 17 komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 335 zł48,29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu ksm, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 37 m do generalnego remontu | loggia | ul. Żeromskiego, kielce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Żeromskiego (skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł101,95 m² 14 409,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: ul. Poleska, w sąsiedztwie sklepów, zaledwie 5 minut od galerii handlowej. Okolica cechuje się spokojem i ciszą, zapewniając jednocześnie bliskość do centrum. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,29 m² 8 055,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł76,16 m² 12 972,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje 76 m taras garaż Nowy Baranówek Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 4-pokojowy o pow. 76,16 m z tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45,70 m² 7 221,01 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta | 45,7 m | 7 piętro | cena 330 000 zł Biuro konsus nieruchomości & finanse prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

377 000 zł43,50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż praktyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji ul. Seminaryjska w Kielcach, w zadbanym niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

426 880 zł37,12 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,80 m² 7 706,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na wynajem, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 198 zł51,49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 94,70 mkw usytuowane na X piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż mieszkanie marzeń na Osiedlu Widok! Nowo powstające Osiedle Widok jest zaprojektowane z myślą o mieszkańcach,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł42,60 m² 7 488,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł87 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc - łączna powierzchnia ponad 87 m Kontakt: gabriela Gołąb tel. 535*907*151   .

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

663 600 zł84 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży prestiżową inwestycję active natura usytuowaną w Kielcach-Maciejówka 6 km od Rynku. Inwestycja mieści się w doskonałej lokalizacji przy rezerwacie przyrody Natura.