dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 101 ogłoszeń

Rynek pierwotny

856 000 zł68 m² 12 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca w dzielnicy Szydłówek Górny w Kielcach. Nieruchomość, oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 125 zł106,41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

| nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł56,80 m² 6 795,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 25/31, na najbardziej pożądanym, drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 584 zł53,94 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

970 000 zł110,40 m² 8 786,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Komfort, przestrzeń i prywatność w zielonej części miasta Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 5 pokojowego o powierzchni 110,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł139,73 m² 6 004,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż bezczynszowe, funkcjonalne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu Związkowców w Kielcach. Brak prowizji - sprzedający pośrednik jest właścicielem nieruchomości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92,86 m² 10 758,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i dostęp do wszelkich udogodnień. Mieszkanie położone jest na popularnym Osiedlu Kochanowskiego, w sąsiedztwie szkoły, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Barwinek Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania w Kielcach! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł57,86 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,83 m² 6 945,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: salon - z wyjściem na balkon typu loggia kuchnia sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł65,80 m² 6 048,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

397 500 zł50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukacie Państwo w Kielcach , klimatycznego, niedużego mieszkania, mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, studentów czy też jako inwestycja pod wynajem. Ta oferta może Was zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,60 m² 7 439,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 49,6m2, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ulicy Karłowicza 7 w Kielcach - na przeciwko jest um Kielce (ul. Szymanowskiego) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kielcach przy ul. Barwinek o powierzchni 35 mkw. Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,09 m² 8 136,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W ofercie na wyłączność | tylko U nas widok bezcenny przestrzeń Z potencjałem Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,07.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: wyjątkowa oferta W centrum kielc Stylowy apartament z klimatyzacją - Apollo bulvar Nowoczesny design | Balkon | Ścisłe centrum miasta Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,14 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 472 zł34,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł71 m² 10 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość została podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

512 826 zł40,38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

713 790 zł56,65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,65 mkw usytuowane na VIII piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - 46 m , ul. Wiosenna osiedle Sady Oferuję do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W biurze best lokum Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym na ulicy Kasztanowej w Kielcach w nowo wybudowanym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 50 m os. Jagiellońskie Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Urzędniczej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł114,53 m² 7 596,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| rezerwacja Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Luksusowy apartament z balkonami z każdego pokoju | Kameralny blok | Bezczynszowy | 4 minuty od centrum | Topowa lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

635 545 zł74,77 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł80,33 m² 5 166,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ślichowice, ul. Kowalczewskiego Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł64 m² 10 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 w Kielcach przy ul. Kwarcianej Znajdujące się na pierwszym piętrze z czterech ,w budynku z 2016r. W skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

588 264 zł46,32 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.