Mieszkanie, ul. Silniczna

Silniczna, Centrum, Kielce, świętokrzyskie

  • 2 500 zł
  • 75,50 m²
  • 33,11 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Prokop...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Silniczna

Silniczna, Centrum, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

2 500 zł

75,50 m²

33,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Silniczna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

2 500 zł 75,50 m² 33,11 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
2-krotność czynszu

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

2-krotność czynszu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 75,50 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 530 zł, kaucja: 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą.

Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łóżka, szafy, biurko) i wyposażone (lodówka, pralka, telewizor). (...)

Agent

Magdalena Prokopoudi

888 889...

888 889 594

41 310 90 71

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość