Mieszkanie, ul. Wspólna
Wspólna, Kielce, świętokrzyskie
- 749 000 zł
- 91 m²
- 8 230,77 zł/m²
Michał Gołąbek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wspólna
Wspólna, Kielce, świętokrzyskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wspólna
Zaktualizowane: 13 maja 2026
749 000 zł 91 m² 8 230,77 zł/m²
-
4
1993
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1993Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (8 230,77 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 91 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1993
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro , trójstronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NEODOM Kielce, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: KIE-MS-8559
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wspólna 2b, Kielce, świętokrzyskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, las, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach.
Na powierzchnię 91 m2 składają się:
salon z wejściem na balkon,
oddzielna kuchnia
3 osobne pokoje
garderoba/pomieszczenie gospodarcze
łazienka z WC
osobne WC
przedpokój,
Mieszkanie środkowe, dwustronne. Blok wybudowany w 1993 roku. Kuchnia po remoncie w 2022 roku. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. (...)