Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Marszałkowska, Sady, Kielce, świętokrzyskie

  • 350 000 zł
  • 47,30 m²
  • 7 399,58 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Jaśkows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Marszałkowska, Sady, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

350 000 zł

47,30 m²

7 399,58 zł/m²

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

350 000 zł 47,30 m² 7 399,58 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (7 399,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 47,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS! DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM - UL. MARSZAŁKOWSKA, OS. SADY

Biuro Nieruchomości KONSUS prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Sady, przy ul. (...)

Agent

Wioletta Jaśkowska

606 273...

606 273 895

41 343 11 55

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Jaśkowska

606 273...

606 273 895

41 343 11 55

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Jaśkowska

Zostaw telefon, oddzwonimy