Mieszkanie, ul. Szkolna

Szkolna, Jagiellońskie, Kielce, świętokrzyskie

  • 1 100 zł
  • 30,40 m²
  • 36,18 zł/m²

Zdjęcie

Agata Grela

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szkolna

Szkolna, Jagiellońskie, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 100 zł

30,40 m²

36,18 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szkolna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 100 zł 30,40 m² 36,18 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
1-krotność czynszu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

1-krotność czynszu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 100 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 30,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 618 zł, kaucja: 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: oddzielna, w zabudowie, bez okna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej.

W skład mieszkania wchodzą:

- salon o pow. ok. 12 m2;
- sypialnia o pow. ok. 7 m2;
- kuchnia o pow. ok. 5,5 m2;
- łazienka wraz z WC o pow. ok. 2,2 m2;
- przedpokój o pow. ok. 3 m2.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Posesja ogrodzona, przy budynku liczne miejsca parkingowe. (...)

Agent

Agata Grela

692 929...

692 929 191

41 310 90 71

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.