Mieszkanie, ul. Galenowa

Galenowa, Podkarczówka, Kielce, świętokrzyskie

  • 480 000 zł
  • 53,92 m²
  • 8 902,08 zł/m²

Zdjęcie

Bogumiła Wijas

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Galenowa

Galenowa, Podkarczówka, Kielce, świętokrzyskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

480 000 zł

53,92 m²

8 902,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Galenowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

480 000 zł 53,92 m² 8 902,08 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 480 000 zł (8 902,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 53,92 m² (54 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 570 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Biuro Nieruchomości
TWOJE M 
Prezentuje ofertę sprzedaży
Komfortowego, 3 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią
Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem - ul. Galenowa
Osiedle Podkarczówka

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m 2 , z oddzielną kuchnią. (...)

Agent

Bogumiła Wijas

692 922...

692 922 881

733 999 722

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

692 922...

692 922 881

733 999 722

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl