dowolna

Nowe mieszkania Kielce

177 ogłoszeń

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

606 000 zł74 m² 8 193,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ten niezwykle nowoczesny i komfortowy apartament, zlokalizowany jest nad kieleckim zalewem. Jest to niewątpliwie nieruchomość skierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

324 000 zł39 m² 8 206,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

512 000 zł64 m² 8 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Apartament z dużym balkonem Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Proponujemy Państwu na sprzedaż apartament z dużym balkonem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

799 900 zł67 m² 11 859,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania na uboczu Kielc w rejonie gdzie znajduje się mnóstwo zieleni a cisza i spokój jest standardem to ta nieruchomość jest dla Ciebie Mieszkanie 67,45m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bocianek

Bocianek,Kielce

571 643 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Apartament w najwyższym standardzie. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Proponujemy Państwu na sprzedaż apartament z balkonem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

481 568 zł48 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 3 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

436 000 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Idealne dla pary jak i dla inwestora brak pcc Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

577 000 zł56 m² 10 342,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Prestiżowy apartament na 11 piętrze Idealny dla rodziny doskonały pod inwestycję. Proponujemy Państwu na sprzedaż apartament z balkonem( 5,01m 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

613 000 zł88 m² 6 965,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 mieszkania w cenie jednego! brak pcc! Idealna inwestycja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 88m2. Lokale w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

511 999 zł64 m² 7 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, przedstawiam do sprzedania mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu przy ulicy Górnej , który zachowuje bardzo wysoki i nowoczesny standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł86 m² 5 755,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie w pięknej lokalizacji i ciesz się każdym dniem! 16 luksusowych mieszkań położonych w kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy wschodniej granicy Kielc. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł47 m² 8 880,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, przedstawiam do sprzedania mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu przy ulicy Górnej , który zachowuje bardzo wysoki i nowoczesny standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czarnów

Czarnów,Kielce

399 000 zł58 m² 6 873,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 7 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu przy ul. Lecha w Kielcach. Na powierzchnię 58,05 m 2 składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

374 300 zł46 m² 8 099,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni. Doskonała propozycja dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

373 275 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Piękny 33 metrowy taras! Idealne dla rodziny lub inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

457 489 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż w Apartamentowcu 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami. Doskonała Oferta dla rodziny lub pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

435 053 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w stanie deweloperskim. Prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami o powierzchni 55,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim. Gotowe do odebrania pod koniec Grudnia - możliwość wykończenia pod klucz! Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ślichowice

Ślichowice,Kielce

429 700 zł55 m² 7 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 25 metrowym tarasem oraz nieprawdopodobnym widokiem na las! Idealne dla rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

689 000 zł64 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Charakterystyka >komfortowe , nowoczesne mieszkanie ul. Okrzei o powierzchni 64m2 >4 pokojowe , na parterze w 4 pietrowym budynku z 2021 r >kupujący zwolniony z opłaty pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

430 254 zł49 m² 8 701 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, luksusowe apartamenty usytuowane w apartamentowcu klonowy bulwar w Kielcach, przy ulicy Klonowej. Klonowy Bulwar charakteryzuje się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

278 900 zł35 m² 8 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży wyposażone w nowoczesnym stylu ,2-pokojowe mieszkanie ,mieszczące się w apartamentowcu z 2021roku, w modnej dzielnicy Uroczysko przy ulicy Klonowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim - 25,28m2. Mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. - duży balkon 8m2 - ekspozycja okien południowa - ogrzewanie miejskie z sieci mpec, - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przelot

Sady,Kielce

352 737 zł36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

353 000 zł42 m² 8 388,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje tylko U nas! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,89 m2 wraz z komórką lokatorską 42,08 usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

641 000 zł69 m² 9 291,20 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni 68.93 m2 położony na 9 piętrze w 16 piętrowym Apartamentowcu PLAZA TOWER w Kielcach przy ulicy Zagnańskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

730 000 zł71 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przepiękny, komfortowy apartament, zlokalizowany w najnowocześniejszej kieleckiej inwestycji plaza przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach. W skład apartamentu wchodzą : - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

616 000 zł74 m² 8 328,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł38 m² 8 716,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament przy ulicy Klonowej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : - salon z aneksem kuchennym -25,09 m2 - pokój-8,82 m2 - łazienka-3,42 m2 - balkon 6,87 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

799 900 zł67 m² 11 859,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >nowy wyjątkowy apartament w standardzie premium >wykończony Pod Klucz wg najnowszych trendów, w sposób przemyślany i funkcjonalny, zgodnie z przedstawioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Bukówka,Kielce

403 000 zł54 m² 7 507,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w bardzo kameralnej inwestycji na osiedlu Bukówka. W skład apartamentu wchodzą : -sypialnia 9,31M2 -sypialnia 11,04M2 -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Czarnów,Kielce

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku na parterze o powierzchni 48 m2 >wysoki parter Mieszkanie składa się >przestronny pokój z balkonem >sypialnia lub pokój dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

347 000 zł42 m² 8 267,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję lub dla siebie. Ustawne dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wietrznia

Wietrznia,Kielce

403 000 zł54 m² 7 507,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Forest Villa przy ul. Wojska Polskiego. Na powierzchnię 53,68 m2 składa się: korytarz (11,29 m2), pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

369 795 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m2 z tarasem o pow. 6,07m2, dostępne na I piętrze w budynku na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

758 300 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 11,81 m2, dostępne na I piętrze w budynku na osiedlu Pod Telegrafem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

837 200 zł105 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 104,65 m2 usytuowany na pierwszym piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

858 400 zł107 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 107,30 m2 usytuowany na pierwszym piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

626 940 zł77 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 77,40 m2 dostępne na VII piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.