dowolna

Nowe mieszkania Kielce

178 ogłoszeń

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

858 400 zł107 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 107,30 m2 usytuowany na pierwszym piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

626 940 zł77 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 77,40 m2 dostępne na VII piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

645 840 zł83 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 82,80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukówka

Bukówka,Kielce

403 000 zł54 m² 7 507,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na osiedlu Bukówka, ogrzewana za pomocą oszczędnych, odnawialnych źródeł energii. Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m2 dostępne na I piętrze, w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

450 275 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 54,25 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

580 903 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,27 m2 (powierzchnia po podłodze 74,23 m2) z tarasem o powierzchni 11,13 m2, dostępne na III piętrze w budynku na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

708 500 zł71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,85 m2 (powierzchnia po podłodze 84,75 m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 16,83 m2, dostępne na III piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

473 671 zł64 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,58 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na niskim parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

227 550 zł28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż zespół pokojowy o pow. 27,75 m2 dostępny na parterze. Oferowany w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

811 903 zł89 m² 9 098,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,23 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

596 720 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na I piętrze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

454 377 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,01 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na niskim parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

441 980 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,90 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na II piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bukówka

Bukówka,Kielce

573 000 zł82 m² 7 007,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na osiedlu Bukówka, ogrzewana za pomocą oszczędnych, odnawialnych źródeł energii. Nowe dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,77 m2 dostępne na IV i V piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

313 314 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,66 m2 dostępne na III piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

501 280 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

416 016 zł51 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,36 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

368 508 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,87 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

387 444 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,68 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

476 912 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,16 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

375 960 zł48 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 dostępne na III piętrze w budynku przy ulicy Kolberga w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

512 148 zł61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,97 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na V piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

793 006 zł92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o pow. 92,21 m zlokalizowane na I piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym (35,76m ), 3 pokoi (9,85 m , 9,85 m , 11,54 m 2 ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Wielkopole,Kielce

245 427 zł27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 26,97 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Solidarności

Wielkopole,Kielce

339 204 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 36,87 m2 dostępne na VII piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

643 845 zł71 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na III pietrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

439 425 zł54 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 54,25 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

613 198 zł78 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 77,62 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

543 932 zł72 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,57m2 dostępne na III piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

631 840 zł79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78,97 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

399 360 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,92 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

399 360 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,92 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na V pietrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

426 198 zł56 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,45 m2 dostępne na I piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

284 460 zł37 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m2 dostępne na II piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

375 405 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,15 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

336 596 zł43 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,32 m2 dostępne na I piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowy Folwark

Nowy Folwark,Kielce

525 000 zł82 m² 6 371,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o pow. 82,40 m2 usytuowany na I piętrze w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Nowy Folwark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

460 323 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,83 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

546 800 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na I piętrze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

281 112 zł36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,04 m2 dostępne na II piętrze w budynku przy ulicy Kolberga w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: salon połączony z aneksem kuchennym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij