dowolna

Nowe mieszkania Kielce

178 ogłoszeń

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

473 747 zł45 m² 10 615 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (26,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

413 730 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 45,97 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Baranówek

Baranówek,Kielce

789 750 zł98 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 97,50 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

453 680 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,71 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

273 470 zł33 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż zespół pokojowy o pow. 33,35 m2 dostępny na parterze. Oferowany w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

506 785 zł64 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,15 m2 dostępne na IV piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Piaski,Kielce

570 075 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

601 735 zł80 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 79,70 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na niskim parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

631 277 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,93 m2 z tarasem o powierzchni 10,38 m2 dostępne na II piętrze w budynku na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Baranówek

Baranówek,Kielce

837 135 zł103 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 96,15 m2 usytuowany na pierwszym piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

501 280 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

336 102 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 dostępne na III piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

477 400 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 54,25 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

391 603 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,57 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

424 650 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,62 m2 dostępne na parterze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

570 000 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 76,00 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

501 280 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

406 116 zł47 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,68 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 5 piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

434 000 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 54,25 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

884 935 zł104 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,11 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

606 472 zł74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73,96 m2 , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Klonowej. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

547 817 zł72 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,61 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

394 842 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,98, m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

412 020 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 45,78 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

324 225 zł43 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m2 dostępne na parterze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

643 845 zł71 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

367 036 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,24 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 5 piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

525 679 zł68 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,27 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 3 piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Herby

Herby,Kielce

232 730 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 31,45 m2, dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej w dzielnicy Herby, oferowane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

476 912 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 58,16 m2 dostępne na I piętrze. Oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji położonej przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

551 089 zł72 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,57m2 dostępne na IV piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Herby

Herby,Kielce

232 582 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 31,43 m2, dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej w dzielnicy Herby, oferowane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

491 458 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,22 m2 z tarasem (10,24m2) oraz ogródkiem (16,70m2), dostępne na parterze w budynku na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

659 724 zł85 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,58 m2 dostępne na V piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

454 640 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,83 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pod Telegrafem

Pod Telegrafem,Kielce

489 678 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,02 m2 z tarasem o powierzchni 5,28 m2, dostępne na II piętrze w budynku na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

552 987 zł68 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,27 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na 4 piętrze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

411 540 zł54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,15 m2 dostępne na II piętrze w budynku na os. Czarnów w Kielcach przy ul. Kolberga. W skład lokalu wchodzą: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bocianek

Bocianek,Kielce

360 161 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Bocianek. W skład lokalu wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Herby

Herby,Kielce

251 600 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 31,45 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej w dzielnicy Herby, oferowane w standardzie.