dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Sady

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł46 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,2 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Sady. Korzystna lokalizacja: w pobliżu Politechnika Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Sady,Kielce

399 700 zł45 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,3 m z ogródkiem - Sady nad Silnicą, kielce - Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,3 m , z prywatnym ogródkiem/tarasem , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 56 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku na os. Sady, przy ul. Wojewódzkiej. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Sady,Kielce

1 800 000 zł174 m² 10 363,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż komfortowe oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 118,68 m , usytuowane na 15. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 88. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Sady,Kielce

35,29 zł/m²17 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 17 m2 zlokalizowany w dzielnicy Sady. Lokal po generalnym remoncie: świeżo odmalowany, na podłodze wykładzina, klimatyzacja, światłowód, oświetlenie ledowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 300 zł40 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 39,90 m2, zlokalizowana na drugim piętrze w bloku na ulicy Marszałkowskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Sady,Kielce

2 100 zł53 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,25 m kw. składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35 m | 6 piętro | balkon | Nowy Świat Kielce | inwestycyjne opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Nowy Świat, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

440 000 zł61 m² 7 201,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61,10 m2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku położonym przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

449 900 zł59 m² 7 638,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem Osiedle Sady, kielc Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na 9. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m, położonego w samym sercu Kielc, przy ulicy Pocieszki. Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

399 900 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie ciepłe słoneczne dwustronne 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych. Mieszkanie o powierzchni 46 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 300 zł27 m² 48,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

389 000 zł59 m² 6 604,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 58,9 m Kielce, ul. Jesionowa Lokalizacja: osiedle Sady, ul. Jesionowa, kielce Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 58,9 m Cena: 389 000 zł do negocjacji! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Warszawska

Sady,Kielce

44,52 zł/m²73 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 73 m , zlokalizowany w budynku przy ul. Warszawskiej w Kielcach. Lokal idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania 34m2 gotowego do zamieszkania od zaraz! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

445 000 zł58 m² 7 646,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Nowa oferta tylko U nas Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje przestronne mieszkanie w Kielcach przy ul. Nowowiejskiej, na osiedlu Sady. To propozycja idealna dla rodziny, pary lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 1-piętrze z windą na os.Sady. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sady,Kielce

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 zlokalizowana na 9-piętrze w wieżowcu 10-piętrowym z windą na os.Sady, tuż obok Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kielce

Sady,Kielce

245 000 zł27 m² 9 176,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum Kielc Mam do zaoferowania przyjemne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

495 000 zł59 m² 8 448,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 58,59 m , zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części Kielc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dębowa

Sady,Kielce

539 910 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 51,42 m2 stanowiące idealną inwestycję pod wynajem lub na własne potrzeby. Na tym metrażu, znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 550 zł56 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do wynajęcia 56m2 mieszkanie położone na osiedlu sady przy samej politechnice (3 minuty pieszo). Idealne dla studentów lub rodziny z dziećmi lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 34 m, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku (rok budowy 1969) w Kielcach przy ul. Pocieszka 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie 33 m | Parter | Os. Sady Wolne od zaraz! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

474 000 zł48 m² 9 850,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne, 3- pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie- 48,12m Doskonała lokalizacja dla rodziny, os. Sady Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

446 000 zł48 m² 9 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja okazja inwestycyjna gotowiec inwestycyjny tylko W premium apartment! Kielce, osiedle Sady, ul. Nowowiejska oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Premium Apartment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

499 999 zł60 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc przy ul. Nowowiejskiej Osiedle Sady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jarzębinowa

Sady,Kielce

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowana kawalerka blisko politechniki! Mieszkanie o powierzchni 27 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Jarzębinowej w Kielcach. Kawalerka składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Sady,Kielce

345 000 zł46 m² 7 559,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,64 m na Nowym Świecie 16a Kielce Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,64 m , położonego na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

462 000 zł60 m² 7 738,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe / Os. Sady / Dwustronne / Idealne dla rodziny i pod inwestycję Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne na wynajem, naprzeciw Politechniki Świętokrzyskiej, os. Sady, kielce. Mieszkanie w pełni wyposażone. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Sady,Kielce

245 000 zł27 m² 9 176,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 26,7 m na sprzedaż Kielce, ul. Jarzębinowa 4 gotowy pomysł inwestycyjny lub mieszkanie na start Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 26,7 m z przynależną piwnicą (ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego przy ul. Jesionowej 11, na osiedlu Sady w samym centrum Kielc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 600 zł46 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Wiosennej w Kielcach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Sady,Kielce

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na wysokim parterze przy ul. Targowej 9, sady. Lokal jest nowy, nigdy niezamieszkany. Oferta skierowana do studentek medycyny W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 35m2, 2-pokojowe kompletnie umeblowane i wyposażone, usytuowane na parterze na os.Sady, tuż obok Centrum Miasta oraz Politechniki Świętokrzyskiej Mieszkanie po remoncie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2 zlokalizowana na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym na os.Sady, tuż obok Politechniki Świętokrzyskiej oraz Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Sady,Kielce

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij