dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Szydłówek

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

464 620 zł35,74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

548 900 zł61 m² 8 998,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m z balkonem (2,4 m ), zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej w Kielcach na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

449 000 zł37 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Szydłówek,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, przy ul. Orkana w Kielcach. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

517 000 zł37 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Szydłówek,Kielce

1 798 000 zł1 220 m² 1 473,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Kielce Szydłówek | 1220 m | działka pod kameralny blok Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny obejmujący dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 46 m2. Zlokalizowane na I pietrze w IV piętrowym bloku przy ul. Wiśniowej w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

349 000 zł42 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 300 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,81 m , zlokalizowanego przy ul. Szydłówek Górny 14a w Kielcach. Jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

979 700 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 97,97 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

547 000 zł54 m² 10 129,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Uroczysko,Kielce

290 000 zł29 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,10 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Uroczysko przy ul. Orkana. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - oferta na wyłączność! mieszkanie 2 pokoje pod klucz nad zalewem! inwestycja moja klonowa! I pietro Z balkonem na zachód! urządzone I wyposażone pod klucz! miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Sady,Kielce

429 000 zł59 m² 7 283,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 58,9 m Kielce, ul. Jarzębinowej Lokalizacja: osiedle Sady, kielce Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 58,9 m Cena: 429000 zł do negocjacji! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

3 000 zł57 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę najmu komfortowego mieszkania 57,15 m, zaprojektowanego z dbałością o detale i wygodę codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

561 600 zł54 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,00 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szukasz mieszkania, które łączy bliskość natury z miejską wygodą? Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 005 980 zł96 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,22 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

3 000 zł57 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Turystycznej 15, szydłówek, 2 piętro z windą. Miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

465 190 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| < rezerwacja > Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,29 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje - mieszkanie 49,4 m po remoncie | Szydłówek Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 100 zł35 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą, przy ul. Warszawskiej, na osiedlu Szydłówek (okolice Szydłówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Bukowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

259 000 zł29 m² 8 900,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią, klimatyzacja osiedle Uroczysko, do wejścia, duży parking. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 085 430 zł112 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 111,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

597 000 zł59 m² 10 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

430 000 zł49 m² 8 704,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokoje | 1 piętro | ul. Wiśniowa | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Szydłówek,Kielce

550 000 zł48 m² 11 377,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

288 306 zł25 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 25,29m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szydłówek,Kielce

456 000 zł40 m² 11 374,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pocieszka osiedle Sady w Kielcach. Podstawowe informacje: powierzchnia: 46 m Cena: 387 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szydłówek,Kielce

554 000 zł49 m² 11 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 500 zł46 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,2 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Sady. Korzystna lokalizacja: w pobliżu Politechnika Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Sady,Kielce

399 700 zł45 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,3 m z ogródkiem - Sady nad Silnicą, kielce - Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,3 m , z prywatnym ogródkiem/tarasem , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | ul. Warszawska | kielce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Warszawskiej w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szydłówek,Kielce

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Do wynajęcia mieszkanie - Kielce, ul. Zamenhofa 8 Dostępne od zaraz. Na powierzchnię 51 m składają się: sypialnia salon korytarz oddzielna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

389 000 zł54 m² 7 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Uroczysko balkon loggia, oddzielna kuchnia Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij