dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Szydłówek

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 usytuowane na parterze/przyziemiu w 3-piętrowym ogrodzonym apartamentowcu z 2010 roku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²175 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany w dzielnicy Szydłówek w Kielcach. Lokal w parterze o powierzchni 175 m2. Wymiary lokalu: ok. 22,80 x 7,60 m. Możliwość wydzielenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - ul. Jeleniowska, kielce 54 m I piętro |620 000 zł - cena do negocjacji Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w nowoczesnym budynku i z.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł68,01 m² 6 499,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sady Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

737 171 zł71,57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

979 700 zł97,97 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 540 zł27,96 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 27,96 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Bukowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

288 306 zł25,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 920 zł104,66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71m2, zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

335 844 zł29,46 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 40m , zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,30 m² 13 250,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Design. Jakość. Technologia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 60,25 m , położony na 4. (przedostatnim) piętrze nowoczesnego osiedla Parkowe Wzgórze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 04.05.2026 r.! na wynajem mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 375 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł25,49 m² 8 199,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: kielce, ul. Bukowa Piętro: 3/3 (ostatnie piętro) Rok budowy: 1964.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! klimatyczne 49 m Z "duszą" - kielce, ul. Marszałkowska 16! Szukasz mieszkania, które ma charakter i jest gotowe do wprowadzenia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

812 700 zł63 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 63 m2. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Jeleniowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 935 zł26,81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 26,81 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł39 m² 10 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie na wyłączność bez prowizji od kupującego W ogłoszeniu wprowadzono trzy poglądowe

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33,70 m² 9 881,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Uroczysko Doskonała lokalizacja dla singla, pary lub pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na wynajem mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 50 m2 z balkonem , znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na ulicy Zamenhoffa o oś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 122 zł29,46 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 29,46 m2, dostępny na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł48,34 m² 11 377,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

| na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

356 706 zł31,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,40 m² 7 084,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Wiśniowa , 73,4 m Cena: 520 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 73,4 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 4 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Idealne inwestycyjnie! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 77 m2 składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł62 m² 13 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogródkiem ul. Klonowa Kielce 61,66 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament Premium usytuowany na parterze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na sprzedaż, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

513 774 zł50,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł5 272 m² 0,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o powierzchni 5272 m2 , zlokalizowana na osiedlu Uroczysko, przy ul. Klonowej Działka jest nieogrodzona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach: 36 x 252.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,90 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Szydłówek,Kielce

22 zł/m²500 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 500 m2 w skład którego wchodzą: - powierzchnia na 1 piętrze: usługowo-biurowo-mieszkalna - około 350 m2 - powierzchnia magazynowa, w wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,90 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 53,9 m , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych , wybudowanym z cegły i po przeprowadzonej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij