dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

73,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu propozycję wynajmu lokalu biurowego/ usługowego, idealnego do prowadzenia różnorodnych działalności. Ta wyjątkowo zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

18 530 zł1 090 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia - kielce-czarnów Oferuję do wynajęcia 3 hale magazynowe o łacznej pow. 1090m kw, zlokalizowane w kompleksie budynków produkcyjno - magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

67,80 zł/m²118 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy/usługowy na wynajem W apartamentowcu- centrum - parter Oferta wynajmu dostępna tylko U nas. Szukasz przestronnego umeblowanego lokalu tuż obok ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowego budynku, położonego w Kielcach, w początkowej części ul. Seminaryjskiej. Powierzchnia 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,78 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

47,97 zł/m²404,30 m² 19 394 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 404,30m2 zlokalizowany przy ul. Klonowej, na osiedlu Szydłówek. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: pomieszczenie socjalne, szatnia, chłodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

25,37 zł/m²32 m² 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 32m2 usytuowany na 1 piętrze w dozorowanym budynku w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z małego pomieszczenia biurowego, magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. około 70 m2 zlokalizowane na 3-piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. Ogrzewanie z sieci miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²209,63 m² 3 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 209,63 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. W skład lokalu wchodzą: - sala główna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 67 m , zlokalizowany w prestiżowym Biurowcu Becher Platinum z 2015 roku - jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,27 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w ogrodzonym bloku. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²63,59 m² 4 451 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy na wynajem w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem. Ofertujemy na wynajem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Powierzchnia do wynajęcia open space Jeśli poszukujesz dużej przestrzeni na biuro, usługi ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiam lokal o pow. 270 m2 usytuowany na 1 piętrze. Pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł640 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 640 kw zlokalizowaną w kompleksie budynków przemysłowo- produkcyjnych w Kielcach. Jest to budynek jednokondygnacyjny, o konstrukcji murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

34,47 zł/m²15 m² 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 15 m2, zlokalizowany na I piętrze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju. Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł72,90 m² 26,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 30 m2, położony w dzielnicy Psie Górki w Kielcach. Lokal stanowi osobny budynek, umiejscowiony na prywatnej posesji. Budynek parterowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,90 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom prezentuję na wynajem mieszkanie przy ul. Warszawskiej, sady, przy samej Galerii Korona. Powierzchnia wynosi 38,90m2 i składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17,50 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem przy ul. Zagórskiej, ksm. Lokal znajduję się na parterze w bloku. Powierzchnia wynosi 17,50m2 w czego skład wchodzi: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w budynku dwukondygnacyjnym biurowo-handlowo-magazynowym, który oddano do użytkowania w II kwartale 2022r. Budynek zlokalizowany przy bardzo ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

25,32 zł/m²17 m² 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 17m2, usytuowany na I piętrze w dozorowanym budynku w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z jednego pomieszczenia.Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²104 m² 8 954 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 104 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

37,94 zł/m²13,60 m² 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37,50 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe - "wszędzie blisko"! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowej bloku na Sadach przy ul. Nowy Świat, zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27,70 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w dobrym stanie, świeżo pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł390 m² 33,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową przy ul. Zagnańskiej. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, obi, merkury. Powierzchnia biurowa - 150 m2: - 5.

Szczegóły ogłoszenia

18,73 zł/m²251 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal magazynowy/usługowy do wynajęcia Kielce, ul. Zagnańska 71! Idealny na magazyn, warsztat lub biuro usługowe. Super lokalizacja w dużym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50,71 zł/m²1 119,74 m² 56 785 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Kielcach ul. Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

58,07 zł/m²31,97 m² 1 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Krakowie proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Kielcach ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal na Ślichowicach Możliwość podziału na dwa odrębne lokale: lokal 1: 14m2 kwota najmu 1200 zł (kwota zawiera już czynsz) Lokal 2: 38m2 kwota najmu 2500 zł (kwota zawiera już czynsz)