dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

15 zł/m²23 m² 342 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 22,80 m2 znajdujący się na parterze w budynku typu usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

15 zł/m²55 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55,17 m2 znajdujący się na parterze w budynku typu usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w niewielkim budynku apartamentowym w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Duży taras. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

15 zł/m²165 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 164,72 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Fosforytowa

Podkarczówka,Kielce

12 zł/m²34 m² 408 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 34,00 m2 znajdujący się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

12 zł/m²64 m² 766 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 63,85 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

12 zł/m²18 m² 222 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18,50 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

12 zł/m²210 m² 2 516 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 209,63 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kryształowa

Podkarczówka,Kielce

12 zł/m²159 m² 1 913 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach informuje, że posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 159,43 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2pokojowy 45,15m2 zlokalizowany przy ul. Orląt Lwowskich na os. Na Stoku. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze kameralnego, nowoczesnego apartamentowca z windą. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: nowoczesny apartament na wynajem - osiedle Moja Klonowa Wysoki standard wykończenia! Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme 2-pokojowe mieszkanie (53 m2) polozone na osiedlu Slichowice (poczatek osiedla, blisko os. Pod Dalnia). Dostepne od zaraz. Mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze i sklada sie z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł38 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka, mieszkanie 37,64m2, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami! świeżo wyremontowane po ostatnim najemcy! stan pod klucz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

40 zł/m²50 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 usytuowany na parterze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej. Na w/w powierzchnię składa się pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 50-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Peryferyjna

Kielce,świętokrzyskie

35 zł/m²900 m² 31 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę która pojawiła się w wachlarzu naszych ofert - perełka i kultowy punkt na mapie Kielc - budynek po Wyższej Szkole Handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

1 200 zł36 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Karłowicza 35,70m2 w Kielcach os ksm Nieruchomość składa się z : * widna kuchnia * widnego salonu * sypialni z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty -> Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 30-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.04.2024 r. Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się nad urokliwym zalewem w Cedzynie. Lokal znajduje się na 3 piętrze z windą w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

8 zł/m²25 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

**tylko U nas** Na wynajem posiadamy gabinety medyczne zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Budynek becher silver Gabinety przeznaczone do przyjmowania pacjentów oraz do: - fizykoterapii -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malików

Malikowo,Kielce

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu Przychodni na ul Malików ok 250m2 wyposażona dostępna od zaraz. Miejsce idealnie nadaje się zarówno na przychodnie jak i na klinikę medycyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

29,09 zł/m²275 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowa hala magazynowa Lokalizacja Kielce Olszewskiego / Lindego Powierzchnia 275m2 Możliwość wynajęcia części hali - 149m2 Posadzka przemysłowa Brama segmentowa 3,5m / 4m Plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Klonowej w Kielcach. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkałe, pomalowane, czyste. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

1 700 zł41 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40,95 ul Wyspiańskiego Bocianek nowe budownictwo W skład którego wchodzą -salon z aneksem kuchennym -duży balkon -sypialnia - przedpokój z dużą zabudowana szafą -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Marszałkowskiej , na osiedlu Szydłówek Mieszkanie 2-pokojowe, ciepłe i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Solidarności

Centrum,Kielce

28,57 zł/m²35 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 35m2, usytuowanego w prestiżowym biurowcu przy ul. Al. Solidarności. Charakterystyka Lokalu: - jedno pomieszczenie biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Kielce

Centrum,Kielce

18,64 zł/m²59 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu biurowego o powierzchni 59m2, położonego na 3 piętrze biurowca przy ul. Al. Solidarności. W skład lokalu wchodzą: - 2 pomieszczenia biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Centrum,Kielce

2 200 zł52 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 52,04 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Dąbrowa,Kielce

43,02 zł/m²116 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie najmu posiadamy lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 116m2 znajdujący się na terenie lotus park biznesu Cena najmu 4990 zł netto (należy doliczyć podatek 23% vat) za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

2 300 zł60 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości oakestate ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Czy marzysz o nieruchomości blisko centrum, ale z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze , przy ul. Sandomierskiej na osiedlu ksm w Kielcach. Na powierzchnię 37m 2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

49,90 zł/m²100 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 100 m2 zlokalizowanego w Kielcach. Atrakcyjna lokalizacja! nieruchomość Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Centrum,Kielce

19,53 zł/m²64 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Lokal o powierzchni 64 mkw dwupoziomowy (parter i poziom -1 połączone schodami). Na parterze sala sprzedaży oraz toaleta. Na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniowska

Związkowiec,Kielce

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Marzysz o nieruchomości blisko centrum, ale z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

35,14 zł/m²35 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 35 m2 na parterze w odrębnym budynku w centrum miasta, przy ul. IX Wieków Kielc. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie biurowe, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 4 piętrze w apartamentowcu przy ul. Raciborskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Centrum,Kielce

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy przy ul. Jana Pawła II Na powierzchnię 63 m2 wchodzi: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

44,55 zł/m²101 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Kielc przy ul. Warszawskiej - idealny dla Twojego biznesu! Lokalizacja: kielce, ul. Warszawska ? Powierzchnia: około 101 m Cena wynajmu: 4500 zł brutto (plus koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 31 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 2 - piętrowym apartamencie, przy ulicy Podklasztornej w Kielcach. Na powierzchnię 35 m2 wchodzi: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 100 m z możliwością powiększenia lokalu na 140 m2 nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal aktualnie jest przystosowany pod.