dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia frontowy lokal usługowy o powierzchni 22 m2 , usytuowany w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

765 000 zł116 m² 6 606,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej. Obecnie w lokal funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 200 zł24 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowa kawalerkę zlokalizowany w samym sercu Kielc - ul Warszawska Lokalizacja: ścisłe centrum miasta ulica Warszawska Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia kawalerkę położoną na 2 piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kościuszki w Kielcach. Mieszkanie w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

44,91 zł/m²116 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana i zatwierdzona wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne pod iwestycje lub na start Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym, kameralnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kielce, os. Świętokrzyskie 43 m 4 piętro Balkon 2 windy Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

520 000 zł50 m² 10 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

PL: oferta bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,65 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2013 roku. Posiada 2 pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

410 000 zł57 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,2 m2 na trzecim piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kościuszki,Kielce

799 000 zł75 m² 10 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki Kielce 74,98 m Biuro Nieruchomości ckdom z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kielc przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Kielce

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 600 zł47 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje z aneksem kuchennym, rewelacyjna lokalizacja - centrum ul. Chęcińska Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Solidarności

Centrum,Kielce

21,71 zł/m²34 m² 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 34 m2 na iiip. biurowca zlokalizowanego centrum Kielc przy al. Solidarności. W lokalu instalacja komputerowa, telefoniczna, internetowa. Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

475 000 zł63 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Duże mieszkanie 63 m z balkonem Kontakt: tel. 535*907*151 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żeromskiego

Centrum,Kielce

398 000 zł42 m² 9 431,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

319 000 zł35 m² 9 085,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ulicy Nowy Świat. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze 10-cio piętrowego bloku z windą i przestronną klatką schodową. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

429 000 zł50 m² 8 649,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Kielc klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na ciche biuro lub mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Kielce

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prawdziwy loft w reprezentacyjnej kamienicy po kapitalnym remoncie. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania, jeśli cenisz sobie oryginalny styl i unikatowy nastrój. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

357 200 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości twoje M Urokliwe mieszkanie w sercu Kielc Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które stanowi doskonałą propozycję dla rodzin, par oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Kielce

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 48m. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

211 900 zł20 m² 10 811,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: kawalerka 19,6 m | 1 piętro | centrum | ul. Nowy świat | idealna pod wynajem Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,6 m , położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal użytkowy w parterze. Dwa oddzielnne wejścia. Parking przed lokalem. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka ( z umową najmu na czas nieokreślony ) z zachowaniem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

700 000 zł61 m² 11 482,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,96m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, przy ul. Niskiej w centrum Kielc. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Centrum,Kielce

41,04 zł/m²24 m² 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kielc, ul. Sienkiewicza / Wesoła Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

212 000 zł20 m² 10 788,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Kielc ul. Nowy Świat. Podstawowe informacje: metraż: 19,65 m Cena: 212 000zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Centrum,Kielce

465 000 zł41 m² 11 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje gustowne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 41,2 m, położone na 2 piętrze przy ul. Planty w Kielcach. Mieszkanie składa się z: -salonu.