dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

280 000 zł43 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu wygodnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego przy ul. Chęcińskiej 35 w Kielcach. Lokal znajduje się na 10. piętrze w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą, w dzielnicy Śródmieście w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chęcińskie,Kielce

433 000 zł47 m² 9 212,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na Sprzedaż Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z panoramą Kielc i Karczówki 46,7 m2 Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Centrum,Kielce

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem apartament 44m2 W śródmieściu! dwupokojowy | luksusowy | klimatyzowany apartament Z garderobą I Z balkonem W centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

45,68 zł/m²81 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Tylko w Naszym Biurze *** * Wyjątkowy lokal 81 m - Ścisłe Centrum (obok kck) Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojego biznesu? Prezentujemy przestronny, nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Solidarności

Centrum,Kielce

17,65 zł/m²34 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego w biurowcu przy Al. Solidarności - Centrum miasta. Lokal odnowiony, przed budynkiem znajduje parking, dostępny jest światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

1 950 zł34 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,33 m2, zlokalizowane na III piętrze apartamentowca w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, widnej osobnej kuchni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

498 999 zł80 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

499 000 zł80 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Kielce

1 090 zł44 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 60 w Kielcach. Nieruchomość: powierzchnia 44 m2. Piętro 10. Ogrzewanie centralne. Blok. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohaterów Warszawy

Centrum,Kielce

607 040 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowane na I piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Kielc Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

520 000 zł43 m² 11 987,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

| nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Legionów | Centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,38 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

45,47 zł/m²202 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| rezerwacja Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w centrum Kielc lokal o pow. 202,31 m2. Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego z 2000r. przy ul. Okrzei. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

439 000 zł42 m² 10 366 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia frontowy lokal usługowy o powierzchni 22 m2 , usytuowany w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

765 000 zł116 m² 6 606,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej. Obecnie w lokal funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 200 zł24 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowa kawalerkę zlokalizowany w samym sercu Kielc - ul Warszawska Lokalizacja: ścisłe centrum miasta ulica Warszawska Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia kawalerkę położoną na 2 piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kościuszki w Kielcach. Mieszkanie w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

44,91 zł/m²116 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana i zatwierdzona wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne pod iwestycje lub na start Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w zadbanym, kameralnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kielce, os. Świętokrzyskie 43 m 4 piętro Balkon 2 windy Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Centrum,Kielce

520 000 zł50 m² 10 473,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

PL: oferta bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,65 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2013 roku. Posiada 2 pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

410 000 zł57 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,2 m2 na trzecim piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kościuszki,Kielce

799 000 zł75 m² 10 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie ul. Kościuszki Kielce 74,98 m Biuro Nieruchomości ckdom z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kielc przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,19 m , usytuowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym Centrum Kielc ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Centrum,Kielce

659 000 zł47 m² 13 876,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,49 m 2 (całkowita powierzchnia w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 600 zł47 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje z aneksem kuchennym, rewelacyjna lokalizacja - centrum ul. Chęcińska Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Solidarności

Centrum,Kielce

21,71 zł/m²34 m² 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 34 m2 na iiip. biurowca zlokalizowanego centrum Kielc przy al. Solidarności. W lokalu instalacja komputerowa, telefoniczna, internetowa. Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka typu "studio" w centrum Kielc - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

475 000 zł63 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Duże mieszkanie 63 m z balkonem Kontakt: tel. 535*907*151 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żeromskiego

Centrum,Kielce

398 000 zł42 m² 9 431,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

319 000 zł35 m² 9 085,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ulicy Nowy Świat. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze 10-cio piętrowego bloku z windą i przestronną klatką schodową. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia