dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

352 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

352 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Centrum,Kielce

519 000 zł41 m² 12 566,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 - pokojowe znajdujące się w odnowionej kamienicy, doskonale położonej w samym centrum Kielc przy ul. Staszica. Kamienicę tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

263,16 zł/m²38 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta najmu biura serwisowanego dla 10 osób 38 m Poszukujesz przestrzeni biurowej, która będzie w pełni przygotowana do pracy, a jednocześnie zapewni komfort i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Terra Home posiada w swojej ofercie mieszkanie na wynajem o powierzchni 55 m, usytuowane na 8 piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

622 500 zł83 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Posiada bardzo przestronne pomieszczenia co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

299 000 zł46 m² 6 558,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku z cegły przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

88,93 zł/m²67 m² 5 958 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia nowoczesny lokal biurowy W samym centrum kielc! Oferujemy do wynajęcia przestronny w pełni umeblowany nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

530 000 zł63 m² 8 412 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 63 m2 znajdującego się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5 m2 w doskonałej lokalizacji inwestycja Nowy Stok. Mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Kielc - przy ul. Panoramicznej. Powierzchnia 30 m2 obejmuje jeden duży pokój z przejściem do kuchni, łazienkę łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Kielce

1 190 zł44 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 60 Powierzchnia 44 m2 Blok Piętro 10 Ogrzewanie centralne Lokalizacja: w okolicy wiele sklepów, fitness Club tao,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Centrum,Kielce

750 000 zł54 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*****tylko U nas***** Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,93 m , położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Wspólnej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. Powierzchnia 30 m2 obejmuje 1 pokój, dużą jasną kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Centrum,Kielce

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pocieszka 10 w Kielcach idealne dla studentów Politechniki Świętokrzyskiej, w pobliżu Galerii Korona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

23 zł/m²128 m² 2 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 128 mkw, położony na II piętrze w II piętrowym budynku w centrum Kielc przy ul. Sienkiewicza. Lokal składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

19 zł/m²21 m² 395 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia samodzielny pokój biurowy o powierzchni od 20,80mkw położony w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - usługowo-handlowym. Zarówno budynek, jak i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

414 000 zł43 m² 9 627,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 2 pokojowego mieszkania w Centrum miasta Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

390 000 zł42 m² 9 208,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny lub jako pierwsze mieszkanie Lokalizacja: kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka, osiedle Chęcińskie Cena: 395 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

344 900 zł43 m² 8 020,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia przy Kadzielni 3. piętro w wieżowcu Idealne jako pierwsze mieszkanie dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja pod znakiem natury Kilka kroków dzieli Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Centrum,Kielce

304 466 zł32 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ul. Radomskiej doskonała lokalizacja i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,39 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

47,55 zł/m²208 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 208 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo - usługowym przy ul. Św. Leonarda w Kielcach. Pomieszczenia wchodzące w skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 32,54 m , usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: -salonu z rozkładaną kanapą, szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

249 000 zł31 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, znajdującego się przy ul. Karczówkowskiej, kielce. Lokal jest środkowy, usytuowany jest na 6 piętrze (z 10) w bloku który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Chęcińskiej na osiedlu Parkowym. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, o wysokim standardzie wykończenia. Budynek z 2011r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

1 093 000 zł87 m² 12 563,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego Lokalizacja - ul. Śniadeckich, centrum Metraż 87m2 Piętro 2/2 rezerwacja główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

4 300 000 zł5 800 m² 741,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni ok. 5 800 m zlokalizowana przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Teren jest ogrodzony i ma utwardzoną powierzchnię ok. 3 800 m . Dojazd odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

599 000 zł67 m² 8 915,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Kielc Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Silniczna

Centrum,Kielce

740 000 zł76 m² 9 711,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie/lokal użytkowy o powierzchni ok. 76,26 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Sinicznej 15 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

4 300 000 zł5 800 m² 741,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania kawalerka, w centrum Kielc o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - widnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

440 000 zł45 m² 9 841,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m, położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

1 999 000 zł165 m² 12 137,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal w Kielcach ul. Głowackiego 1 Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 164,7 m, zlokalizowany w centrum Kielc, przy ul. Głowackiego 1. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

950 zł15 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

Wynajmę pokój dla młodej pracującej osoby, szukającej dogodnych warunków w postaci spokoju i ciszy. Pokój posiada własną łazienkę, co zapewnia wygodę i prywatność oraz aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

708 000 zł73 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedazy , luksusowy lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany w reprezentacyjnym Budynku Becher Platinum. Lokal składa się.