dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kielce Osiedle Centrum

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

1 599 999 zł201,74 m² 7 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

| na sprzedaż 4 pokojowy dom - bliźniak o pow. użytkowej 201,74 m2, zlokalizowany w centrum Kielc. W promieniu 500 m rezerwat Kadzielnia, hala sportowa i Stadion, wojewódzki Dom.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Do wynajęcia posiadamy przepiękny dom w prestiżowej lokalizacji Osiedle Południowe przy ul. Karmelowej. Nieruchomość znajduje się w obrębie zamkniętej enklawy mieszkalnej, oferując ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,73 m² 77,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka premium w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²128 m² 11 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w stanie do wykończenia, co daje najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Wejście do lokalu zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 74 m2 położony na II piętrze w budynku z windą handlowo-usługowo-biurowym w centrum Kielc przy bardzo ruchliwej ulicy. Wysokość kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

38,68 zł/m²100,82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II. Lokal położony jest na parterz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,35 m² 6 965,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,11 m² 8 117,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Nowy Świat. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²36 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł898 m² 1 893,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 898 m2 , położona w centrum miasta przy ulicy Zagnańskiej. Nieruchomość zabudowana jest zespołem mieszkalnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

44,10 zł/m²138,05 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo usługowy o pow. 138,05 m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc, przy al. Solidarności. Dwa wejścia do lokalu - od strony ulicy i z parkingu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²55,10 m² 1 355 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 55,10 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego w centrum Kielc, w rejonie ul. Chęcińskiej. Lokal składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł47,80 m² 8 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,44 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,56 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m2, zlokalizowane na parterze w 4- piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w centrum Kielc. W skład pomieszczeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²46,10 m² 2 212 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal komercyjny usytuowany w budynku po modernizacji dworca pkp w Kielcach. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

686 550 zł74,91 m² 9 165 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| < rezerwacja > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

49,55 zł/m²33,30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo biurowy o powierzchni 33.3 m , położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34a - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

34,15 zł/m²41 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwa pokoje biurowe z własną łazienką w nowym budynku w ścisłym centrum miasta. Okolice Rynku. Powierzchnia łączna ok. 41 mkw. W łazience kabina prysznicowa. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł171,23 m² 9 697,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²175 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 175 m2 na parterze budynku, przy ul. Niskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 5 pomieszczeń usługowych, pomieszczenie socjalne , 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł164,70 m² 12 137,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m Lokalizacja: kielce, ul. Głowackiego 1 Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 200 zł53,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

30,75 zł/m²400 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 40 0 m2 usytuowany na drugim i trzecim piętrze w 3-piętrowej kamienicy z XVIII w. zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,71 m² 9 393,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m , położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 412 zł129,20 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż - Czterokondygnacyjny budynek w sercu Kielc Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, 4kondygnacyjny budynek wybudowany w 2003 roku, zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kielce

Centrum,Kielce

4 900 zł170 m² 28,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 168 m z garażem dwustanowiskowym (38 m), położony na działce o powierzchni 700 m.Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 45 m2 składają się: salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²36 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 36 m2 , położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| do wynajęcia całe 1 piętro w kamienicy w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. Na piętrze znajduje się 8 lokali o powierzchniach od 18m2 do 30m2, każdy z własną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł101,70 m² 7 797,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,7m2 położone jest na 2 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z 2008 roku przy ulicy Planty ogrodzonym , monitorowanym wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł73,02 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowy lokal handlowo-uslugowy Becher Platinum, centrum Kielc ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje do sprzedazy nowoczesny, luksusowy lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 73,02 m , polozony.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²230 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Sienkiewicza 7, kielce Liczba pomieszczeń: 12 Grunt: dz.ewid. nr 1145/3 o pow. 2 754 m2 Cena: 40,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub dzierżawę, która.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²80 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 80 m2, usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Kielc przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²13,80 m² 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²87,51 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc przy ul. Tarnowskiej, w miejscu o dużym przepływie ludności.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m 2 , usytuowany na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Żytniej. Na w/w.