dowolna

Domy na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży domów

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 400 000 zł326,21 m² 7 357,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Prestiż, przestrzeń i bliskość natury - Rezydencja na obrzeżach miasta. Szukasz azylu, który łączy luksusową przestrzeń z kojącym spokojem, a jednocześnie pozwala pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł268,40 m² 6 706,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 268,40 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 653 m2 w Kielcach na Baranówku. Dom w trakcie budowy. Cena obejmuje stan aktualny domu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem na osiedlu Związkowiec. Dom znajduje się na działce narożnej na zagospodarowanym i ogrodzonym terenie wraz z niezależnym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł87 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji, zaledwie 2 km od Rynku w Kielcach. Cicha, spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domów jednorodzinnych i szeregowych w Kielcach, osiedle Ostra Górka w pobliżu ulicy Andersa. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł127,19 m² 7 988,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż: nowe (w standardzie deweloperskim) domy w zabudowie dwulokalowej (domy jednorodzinne dwulokalowe, każdy dom składa się z dwóch lokali: lokal 1 i Lokal 2) w Kielcach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 240 510 zł130,58 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:103 m²

dla biura nieruchomości oraz jest zwolniony z pcc 2%. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w prestiżowej części Kielc -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł290 m² 8 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dwa niezależne domy | możliwość zakupu osobno | kadzielnia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych i najrzadziej dostępnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W ścisłym centrum kielc aleja legionów stan deweloperski | możliwość wydzielenia 2 mieszkań Na sprzedaż niezależny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł252 m² 2 896,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. użytkowej mieszkań ok 145 m 2. Pow. całkowita ok. 252 m 2. Dom w zabudowie bliźniaczej , usytuowany w południowo wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł119,60 m² 8 277,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

**do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Nowym Folwarku w Kielcach** Doskonała alternatywa do mieszkania w mieście, dająca dużą, przytulną przestrzeń domową z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

853 760 zł106,72 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta Deweloperska - Ostatnie 3 domy - dostępne od ręki. Opis: na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106,72 m2 zlokalizowany na nowo budowanym osiedlu domków w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł863,13 m² 4 170,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł343 m² 2 620,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 343 m2 (powierzchnia użytkowa około 270 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 254 m2 na osiedlu Dąbrowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł119,60 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. Ksm. Segment składa się z: parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł236,60 m² 5 917,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140,29 m² 4 561,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 140,29 m2 (powierzchnia użytkowa 112,14 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 449,01 m2 przy ulicy Posłowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment z własną furtką do lasu. Cisza, spokój, obcowanie z naturą a to wszystko w wyjątkowej prestiżowej lokalizacji jaką jest kielecki Baranówek. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł300 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 250 m2 (całkowitej 300 m2), na działce o powierzchni 507 m2 zlokalizowany w Kielcach na os. Pod Dalnią. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

655 000 zł162,54 m² 4 029,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż środkowy segment w stanie deweloperskim o powierzchni 162,54 m2 (powierzchnia użytkowa 128,49 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 204,49 m2 przy ulicy Posłowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł148,13 m² 10 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż skrajny segment o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się z 3 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Podhale! Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie spokój natury łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Sprzedam Dom w Spokojnej i Atrakcyjnej Lokalizacji Baranówek, kielce Powierzchnia użytkowa domu: 112 m Powierzchnia działki: 526 m (prostokąt 20x27 m) Cena: 1 250 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł127 m² 13 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom przy lesie Baranówek, kielce. Powierzchnia domu: 50 m | Działka: 500 m | 2 pokoje | Garaż | Ogrzewanie gazowe Na sprzedaż kameralny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł128,96 m² 4 257,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 128,96 m2(powierzchni użytkowej 104,61 m2 + garaż 24,35 m2). Nieruchomość zostanie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł215 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Kielc - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 419 146 zł158 m² 8 981,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowa, prestiżowa inwestycja Osiedle Świerczyńska, kielce Osiedle Świerczyńska to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się z siedmiu segmentów, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kielcach przy ul. Wygoda 26. Działka o powierzchni 510 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł222,75 m² 9 872,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

| na sprzedaż: 5 pokojowy dom o pow. użytkowej 222,75 m2, zlokalizowany przy parku w centrum Kielc, przy ul. Zacisze Budynek z roku 2006, w zabudowie szeregowej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł140 m² 3 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowo powstającego domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m , zlokalizowanego przy ul. Chabrowej na nowo budowanym osiedlu w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł97 m² 4 742,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:885 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość przy ul. Ludwiki Wawrzyńskiej w Kielcach. Jeśli szukasz przestrzeni domu, dużego tarasu i ogrodu w cenie mieszkania w bloku ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł280 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

| na sprzedaż 4 pokojowy dom - w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej ok 153 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, na osiedlu Ostra Górka w Kielcach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł130 m² 10 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

| na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł126 m² 3 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom z potencjałem Kielce, os. Słowik działka 641 m spokojna okolica, decyzja na rozbudowę! Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem w zielonej okolicy, a przy tym szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł180 m² 5 155,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z dużym ogrodem ul. Zagórska, kielce Na sprzedaż solidny, murowany dom do remontu o powierzchni 120 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 600 m . To idealna.