dowolna

Domy do remontu Kielce - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radomska

Dąbrowa,Kielce

616 000 zł100 m² 6 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż działka o powierzchni 2200m2, zabudowana domem o pow. 100 m2, garażem 15 m2, budynkiem gospodarczym 40 m2 na ulicy Radomskiej w Kielcach. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dymińska

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż dom w dzielnicy Psich Górek przy ul. Dymińskiej. Dom składa się z 4 kondygnacja razem z podpiwniczeniem. W domu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Naruszewicza

Czarnów,Kielce

400 000 zł200 m² 2 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. użytkowej 148,23m2 (pow. netto 199,8 m2) w Kielcach przy ul. Naruszewicza. Dom budowany na przełomie lat 1999-2002. Budynek 2-kondygnacyjny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pakosz

Pakosz,Kielce

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na dom składają się 4 niezależne mieszkania, taras, balkony, ganek, klatka schodowa. Do domu są 3 niezależne wejścia. Mieszkanie na parterze składaja się z 2 pokoi, kuchni z jadalnią,.