dowolna

Domy z garażem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bobrzańska

Zalesie,Kielce

710 000 zł180 m² 3 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Biuro nieruchomości Ckdom ma w swojej ofercie do sprzedaży dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m2. Budynek powstał w przepięknej, przylegającej do zachodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Ostra Górka,Kielce

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Niezwykła okazja inwestycyjna! Ten urokliwy dom wolnostojący w malowniczym Osiedlu Ostra Górka w Kielcach czeka na nowego właściciela, który nada mu nowe życie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 900 zł115 m² 6 955,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolnostojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. Osiedle 14 domów jednorodzinnych z prywatnymi ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Białogon,Kielce

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w stanie do zamieszkania, o powierzchni użytkowej 110m2 (całkowitej 125 m2) Rok budowy 2022 W skład nieruchomości wchodzą: parter: - salon o powierzchni 27,6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

664 900 zł116 m² 5 731,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 116 m2. W skład domu wchodzą 4pokoje, 2 łazienki, osobna kuchnia, garaż. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Ślichowice,Kielce

899 000 zł159 m² 5 654,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i własnym ogrodem. Budynek zlokalizowany jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

610 000 zł125 m² 4 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż ostatni segment w zabudowie szeregowej! - Dom bezczynszowy - ekspozycja okien na północ/południe - wielki teras z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zalesie,Kielce

710 000 zł180 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m 2. Budynek powstał w przepięknej, przylegającej do zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bogusławskiego

Dąbrowa,Kielce

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 126 m2 , położony w spokojnej i cichej okolicy Kielc w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Bogusławskiego. Na powierzchnię parteru 85,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaski nad Rzeką

Piaski,Kielce

1 099 000 zł109 m² 10 126,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Opis nieruchomości Rezerwacja. Na sprzedaż segment w kameralnej, cichej spokojnej okolicy przy ul. Piaski Nad Rzeką. Segment o powierzchni 108 m2 składa się z 3 kondygnacji. Przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Bukówka,Kielce

425 568 zł129 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Chabrowe Wzgórze prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się w dzielnicy Bukówka przy ulicy Chabrowej o łącznej powierzchni 128,96 m2 oraz 316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Witam Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolnostojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. Osiedle 14 domów jednorodzinnych z prywatnymi ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Związkowiec,Kielce

549 000 zł97 m² 5 659,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia ofertę mieszkania bezczynszowego! Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym z tarasem 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radomska

Dąbrowa,Kielce

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny, wolnostojący w Kielcach Spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Idealne miejsce dla rodziny i rekreacyjnych spotkań! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Maczka

Ostra Górka,Kielce

1 180 000 zł289 m² 4 083,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam atrakcyjny dom, z 2000 roku. Jest podwójnie ocieplony styropianem, fundament i mury są solidnie i dokładnie wykonane. Znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wronia

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Pół bliźniaka z dobudowanym osobnym mieszkaniem i lokalem użytkowym. Spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

269 970 zł100 m² 2 699,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dom w cenie kawalerki, kielce! Oddalony 6 km od ścisłego centrum kielc! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 100 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:332 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż klimatyczny dom w sercu Kielc! Pragniesz mieć swój własny kawałek nieba w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy do sprzedania dom o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia wyposażony dom W kielcach o powierzchni 150 m2 z działką Na piętrze domu znajdują się duża, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, przytulna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

949 000 zł280 m² 3 389,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko w Twoje M ! Przedstawiam Państwu wyjątkowy w pełni umeblowany dom leżący w bardzo bliskiej okolicy lasów - Stok Telegraf oraz n iedalekiej odległości od zbiorników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

2 800 zł113 m² 24,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na osiedlu Podkarczówka w pobliżu rezerwatu Karczówka. Powierzchnia całkowita parteru wynosi 113m 2 , a użytkowa 87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

779 000 zł214 m² 3 640,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Obecnie wszystkie domy zostały sprzedane. Niebawem rusza etap II, zapraszamy do kontaku po więcej informacji. Zapraszamy do rezerwacji z opcją finansowania kredytem 2%, co zapewni Państwu gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poligonowa

Pod Telegrafem,Kielce

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zamieszkaj w zielonym dzielnicy Kielc Ostra Górka! Dom zlokalizowany przy ul. Poligonowej Ostra Górka. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Baranówek

Baranówek,Kielce

835 000 zł259 m² 3 223,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Tylko w twojem! dom wolnostojący W malowniczym otoczeniu terenów zielonych I lasów, blisko centrum Niepowtarzalna okazja - dom na Baranówku! Zaledwie 5 min. do centrum! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mahometańska

Baranówek,Kielce

3 000 zł123 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu centrum miasta. Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, połowa bliźniaka. Powierzchnia 123 m kw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bobrzańska

Zalesie,Kielce

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

W sprzedaży posiadamy dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m2. Na w/w powierzchnię składają się dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami (każde po ok. 70 m2), garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedzyńska

Wielkopole,Kielce

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący trzypoziomowy o powierzchni użytkowej 107,5 mkw (powierzchnia całkowita ok. 160 mkw). Powierzchnia kondygnacji ok. 55 mkw. Dom składa się z trzech poziomów (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

709 900 zł168 m² 4 225,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 168 m2 oraz dwoma dużymi balkonami o powierzchni 14 m2. W skład domu wchodzi 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

396 800 zł128 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Charakterystyka >jeśli poszukujesz czystego powietrza, chcesz uciec od smogu, ulicznego gwaru to ta oferta jest dla Ciebie >nowe budynki w zabudowie bliźniaczej w Kielcach przy ulicy Chabrowej 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukówka

Bukówka,Kielce

396 000 zł128 m² 3 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany na nowym osiedlu domów w pięknym i spokojnym miejscu w Kielcach osiedle Bukówka. Dom w stanie deweloperskim rozszerzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

627 200 zł128 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Baranówek,Kielce

2 100 000 zł231 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny, słoneczny, wolnostojący dom na dużej działce w atrakcyjnej, cichej okolicy prestiżowego osiedla willowego Kielc barwinka/baranówka. Dom o powierzchni mieszkalnej 231,5 m2 (z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł128 m² 3 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nowymi budynkami w zabudowie bliźniaczej w Kielcach. Każdy budynek to odrębna własność. Nasze domy w zabudowie bliźniaczej, powstają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Przestronny, słoneczny, wolnostojący dom na dużej działce w atrakcyjnej, cichej okolicy prestiżowego osiedla willowego Kielc Baranówka. Bisko las , przystanki mzk , basen , do przedszkola 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowy Folwark

Nowy Folwark,Kielce

1 800 000 zł610 m² 2 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:944 m²

Szukasz domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? Takiego, który sam będzie na siebie zarabiał dzięki kilku niezależnym mieszkaniom? A może szukasz lokum dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł165 m² 4 963,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

! rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! dom z ogrodem I garażem na osiedlu Świętokrzyskim, przy ul. Jaworskiego. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łazy,Kielce

409 999 zł90 m² 4 555,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:244 m²

Poszukujesz domu dla swojej rodziny w cichej okolicy, a zarazem blisko do centrum miasta? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest idealną propozycją dla Ciebie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Kielce,świętokrzyskie

529 000 zł183 m² 2 894,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny ze sporą działką w Zagnańsku nieopodal Kielc! Spokojne sąsiedztwo lasu i domków jednorodzinnych. > idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

799 000 zł138 m² 5 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:719 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Dom o powierzchni całkowitej około 210 m 2 (użytkowej 138 m 2) składa się z: piwnica: duża z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Kielce,świętokrzyskie

899 999 zł117 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy piękny dom zlokalizowany 5km od granicy miasta 10km od centrum Kielc Powierzchnia całkowita-123m2 Powierzchnia użytkowa-117m2 Kubatura budynku-525m3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

710 000 zł168 m² 4 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²