dowolna

Domy z garażem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

898 000 zł300 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Domu w zabudowie segmentowej o powierzchni 300 m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

790 000 zł134 m² 5 899,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Alternatywa dla mieszkania w bloku, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem dostępne od zaraz! Zapraszam do nowoczesnej inwestycji kilka kilometrów od Kielc, oferta skierowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Zalesie,Kielce

1 890 000 zł320 m² 5 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje wspaniałą Willę dla Konesera z klasą! Niesamowita i jedyna w swoim rodzaju rezydencja na sprzedaż - położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kielce

Zalesie,Kielce

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę najmu! przestronny dom W miejscowości przegony! (zalesie) do wynajęcia od zaraz Niesamowita i jedyna w swoim rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśniówka

Leśniówka,Kielce

870 000 zł394 m² 2 208,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 394 m2 , przy ul. Leśniówka w Kielcach. Na powierzchnie 394 m2 składa się: parter: 2 mieszkania z kuchnią oraz łazienką. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Białogon,Kielce

719 000 zł125 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość w stanie do zamieszkania, o powierzchni użytkowej 110m2 (całkowitej 125 m2): - dom bezczynszowy - ekspozycja okien na północ/południe - wielki teras z ogródkiem - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeleniowska

Związkowiec,Kielce

20 250 zł85 m² 238,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zaproszenie do udziału w konkursie ofert na zakup udziału 1/18 części w nieruchomości położonej w Kielcach przy ul. Jeleniowskiej 118. I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zalesie

Zalesie I,Kielce

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do sprzedaży ładny i nowoczesny dom w Kielcach w dzielnicy Zalesie I Piękna okolica - w pobliżu przebiegają trasy wędrówek pieszych i ścieżek rowerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 409 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Dom w zacisznej okolicy Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż dom w spokojnej dzielnicy Kielc Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Pod Telegrafem,Kielce

1 080 000 zł207 m² 5 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego, segment w zabudowie szeregowej, znajdującego się w Kielcach , Pod Telegrafem, przy ulicy Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Domy o metrażach 150m2, w zabudowie bliźniaczej, z wbudowanymi garażami oraz zagospodarowanym terenem przynależnym Do sprzedaży mieszkalnia o metrażach 82-85m2, z balkonami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

635 000 zł130 m² 4 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Rezerwacja! tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Szukasz domu w Kielcach z 5 pokojami i garażem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, a takie nie trafiają się zbyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

899 000 zł260 m² 3 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:464 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Chcesz cieszyć się własnym ogrodem mieszkając w mieście? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Dom bliźniak zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Wielkopolskiej. Działka ma 400 m.kw. powierzchni i jest w kształcie kwadratu 20mx20m. W trakcie budowy osiedla została pozostawiona pomiędzy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Idealny wybór dla rodziny! Na parteze domu znajduje się duży przestrzenny salon z wyjściem na taras, osobna kuchnia. Na pierwszym piętrze są 4 osobne pokoje, dwa balkony. Na każdym piętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom w Kielcach, ul. Pańska o powierzchni ok 200 m2 z działką Na piętrze domu znajduje się duża w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, przestrzenny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalesie

Zalesie,Kielce

790 000 zł540 m² 1 462,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Oferujemy do sprzedania w okazyjnej cenie 2 domy typu bliźniak o całkowitej powierzchni ok. 540 m2, usytuowanych na działce o powierzchni 1141 m2. Dom dwurodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł211 m² 6 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! bezczynszowy dom z ogrodem I garażem w zielonej i spokojnej dzielnicy Kielc Ostra Gorka (ul. Majora Henryka Sucharskiego) Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł183 m² 2 730,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny ze sporą działką w Zagnańsku nieopodal Kielc! Spokojne sąsiedztwo lasu i domków jednorodzinnych. > idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krucza

Głęboczka,Kielce

1 200 000 zł225 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:935 m²

W ofercie proponuję Państwu wyjątkowy dom usytuowany na ul. Kruczej z dużym potencjałem zarówno mieszkaniowym jak i inwestycyjnym. Dane techniczne nieruchomości : - powierzchnia ogólna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prochownia

Zagórze,Kielce

650 000 zł202 m² 3 214,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w cichej okolicy Kielc na ulicy Prochownia. To wolnostojący budynek jednokondygnacyjny z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

887 000 zł214 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Górno na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Standard wykończenia (standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Dyminy,Kielce

860 000 zł176 m² 4 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Prezentuje Państwu dom jednorodzinny Kielce na ul.Kalinowej WYPOSAŻONY W SYSTEM WENTYLACJI -REKUPERACJA Dom położony na działce wielkości 1214 m2. NA powierzchnię 135,68M2 składa się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

1 560 000 zł140 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja : Miejscowość: kielce os. Baranówek Woj. Świętokrzyskie W pobliżu: szkoła podstawowa, żłobek, basen, las, stok narciarski, stadion Korony Kielce, kadzielnia dane techniczne : Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głogowa

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł105 m² 6 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż z dużą działką w bardzo zadbanej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, położony w centrum miasta Kielc. Działka jest bardzo przestronna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

664 600 zł116 m² 5 729,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 116 m2. W skład domu wchodzą 4 pokoje, 2 łazienki, osobna kuchnia, garaż. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! dom wolnostojący W malowniczym otoczeniu terenów zielonych I lasów - oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Barwinek,Kielce

899 000 zł125 m² 0,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwaca! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Barwinek. Unikatowe zamknięte osiedle, bardzo dobre sąsiedztwo. Budynek narożny, w szeregu łącznie 9 domów. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Zalesie,Kielce

1 299 000 zł176 m² 7 380,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży domu parterowego, w pięknej, zielonej okolicy- zalesie Prezentujemy Państwu nowoczesny dom o powierzchni 176m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:519 m²

Zapraszam do za poznania się z ofertą urokliwego domu znajdującego się w Kielcach, na malowniczej ulicy Słonecznej. To urocza kamienica, pełna historii i charakteru, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

3 950 000 zł420 m² 9 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem o powierzchni użytkowej 420 m2 w centrum Kielc przy Ul. Zagórskiej w sąsiedztwie Uniwersytetu J.Kochanowskiego. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolnostojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. Osiedle 14 domów jednorodzinnych z prywatnymi ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Baranówek,Kielce

350 000 zł61 m² 5 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 61 m2, zlokalizowany w miejscowości Kielce na osiedlu Baranówek. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600m2. Dom do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

664 800 zł116 m² 5 731,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Ostra Górka,Kielce

450 000 zł164 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

Sprzedam dom w stanie surowym bez dachu o powierzchni 164m na działce o powierzchni 647mkw. Działka zlokalizowana na osiedlu Ostra Górka. Woda i kanalizacja w ulicy. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Ślichowice,Kielce

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Kielcach przy ulicy Naruszewicza Na powierzchnię całkowitą około 200 m 2 ( użytkowej około 110 m 2 ) składa się: - parter 3 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Wolnostojący dom w Kielcach Spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Idealne miejsce dla rodziny i rekreacyjnych spotkań oraz jako doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł238 m² 3 025,21 zł/m²