dowolna

Biura Kielce - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

45,11 zł/m²133 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal Biuro-Usługowy na Wynajem Doskonała Lokalizacja w Kielcach Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 133 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²45 m² 1 661 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 45 m2, usytuowany na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym w centrum Kielc, przy Rynku. Ogrzewanie za pomocą pieca.

Szczegóły ogłoszenia

34,78 zł/m²230 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem piętro w nowoczesnym budynku o powierzchni 230 m Idealne do adaptacji według własnych potrzeb. Lokal składa się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Kielce

300 000 zł44,74 m² 6 705,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

23,53 zł/m²68 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 66 m2 zlokalizowany na parterze w dziedzińcu zabytkowego, o ponad 100-letniej tradycji hotelu bristol. Nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

49,20 zł/m²37 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37 m2, usytuowany na 2 piętrze w budynku 2-piętrowym w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze w lokalu wykładzina, dostęp do łazienki na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

16,02 zł/m²43 m² 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. około 43 m2 m2 znajdujący się w podwyższonej piwnicy w budynku biurowym na ogrodzonym i dozorowanym terenie w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 886 595 zł130,11 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

70,01 zł/m²98,52 m² 6 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 98,52 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstałym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²23 m² 1 035 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 760 zł196,56 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²151,17 m² 5 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Mielczarskiego 10. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²30,34 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 23,75 m2, powierzchnia wraz z częściami wspólnymi to 30,34m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku w centrum Kielc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy przy rynku Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 90m kw usytuowany na II piętrze kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Kielc. Są to dwa pomieszczenia, każde.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²587 m² 25 828 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 587 m2 zlokalizowany na 7 piętrze. Lokal jest po generalnym remoncie: nowa wykładzina, klimatyzacja, podwieszane sufity, kontrola dostępu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²21 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 21 mkw, położony na II piętrze nowoczesnego budynku usługowo- mieszkalnego w ścisłym centrum miasta. Pomieszczenie jest jasne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

37,94 zł/m²13,60 m² 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²28 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m2 , zlokalizowany na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Górnej. Lokal wyposażony w meble biurowe, doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

48,75 zł/m²80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal w samym sercu Kielc ul. Sienkiewicza | 80 m | Doskonała lokalizacja Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

50,28 zł/m²171,23 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

49,55 zł/m²33,30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo biurowy o powierzchni 33.3 m , położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34a - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 890 zł58,98 m² 10 577,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²209,63 m² 3 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 209,63 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. W skład lokalu wchodzą: - sala główna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²102,56 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy w nowoczesnym stylu położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ruchliwej ulicy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł105,53 m² 6 491,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 105,53 m , usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

26,79 zł/m²280 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia atrakcyjny, frontowy lokal gastronomiczny, o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280m2 - wraz z antresolą) zlokalizowany w kamienicy, w centrum Kielc, przy.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²104 m² 8 954 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 104 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²87,51 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc przy ul. Tarnowskiej, w miejscu o dużym przepływie ludności.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 57 m 2 zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej części Kielc - w centrum miasta w miejscu o duży.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²85,19 m² 2 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

59,86 zł/m²83,53 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal o powierzchni 83m2 Zlokalizowany na parterze w kamienicy usytuowanej przy ulicy Głowackiego w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²21 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale o średniej powierzchni 21 m2 kolejno na pierwszym, drugim oraz czternastym piętrze, przy ul. Targowej w Kielcach. Specyfikacja lokali: piętro XIV: lokal nr 1 pow. 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²101,86 m² 4 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal 101,86 m Kielce, nowoczesne Osiedle Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę- lokalu do wynajęcia o powierzchni 101.86 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 260 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest przedzielony na dwie części.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²63,59 m² 4 451 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy na wynajem w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem. Ofertujemy na wynajem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce,świętokrzyskie

27 zł/m²185 m² 4 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe typu one space z możliwością podziału na mniejsze. Lokal usytuowany w budynku na I piętrze pomieszczeniami sanitarnymi i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²36,40 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij