dowolna

Lokale użytkowe Kielce Osiedle Centrum

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 28 m2 zlokalizowany na parterze, w oficynie kamienicy w centrum Kielc (okolice Rynku). Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł80,50 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł115,80 m² 7 124,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²27,20 m² 952 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Kielce, centrum, ul. Piotrkowska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²40,80 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,40 m² 1 041 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest przedzielony na dwie części.

Szczegóły ogłoszenia

45,51 zł/m²342,90 m² 15 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia III piętro biurowca o powierzchni 342,9 m2 zlokalizowane w budynku w centrum Kielc przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca z dwóch stron - od ulicy oraz od tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

53,93 zł/m²92,72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. 92,72m kw, usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta. Lokal obecnie składa się z 2 pomieszczeń, zaplecza kuchennego oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

48,75 zł/m²80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal w samym sercu Kielc ul. Sienkiewicza | 80 m | Doskonała lokalizacja Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

35,96 zł/m²14,10 m² 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

24,53 zł/m²50,64 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie.

Szczegóły ogłoszenia

47,55 zł/m²19,40 m² 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 19,40 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wynosi 750,00.

Szczegóły ogłoszenia

43,18 zł/m²115,80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²21 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale o średniej powierzchni 21 m2 kolejno na pierwszym, drugim oraz czternastym piętrze, przy ul. Targowej w Kielcach. Specyfikacja lokali: piętro XIV: lokal nr 1 pow. 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

36,37 zł/m²115 m² 4 182 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal pow. 115 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w ścisłym centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność - handlowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł115,80 m² 6 865,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 115,8 usytuowany na parterze bloku z 2010r. W skład wchodzi : -izba ekspedycyjna -magazyn produktów medycznych -pomieszczenie porządkowe -wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 600 zł200 m² 5 278 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja: sprzedaż gotowego biznesu gastronomicznego - "kojot" w centrum miasta z lokalem mieszkalnym! Marzysz o prowadzeniu własnej restauracji? Oto Twoja szansa na przejęcie.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 666 000 zł196 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Kielce

300 000 zł44,74 m² 6 705,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

31,43 zł/m²175 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 175m kw, usytuowany na parterze w budynku w centrum miasta. Do tej pory w lokalu była prowadzona działalność gastronomiczna, ale jego.

Szczegóły ogłoszenia

41,38 zł/m²14,50 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²30,34 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 23,75 m2, powierzchnia wraz z częściami wspólnymi to 30,34m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku w centrum Kielc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy przy rynku Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 90m kw usytuowany na II piętrze kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Kielc. Są to dwa pomieszczenia, każde.

Szczegóły ogłoszenia

35,14 zł/m²70 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 70 m2 , (plus 24m2 piwnica) usytuowany na parterze i piętrze w budynku usługowo-handlowym w ścisłym centrum Kielc przy ul. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa lokale usługowe o łącznej powierzchni 34 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z cegły, w oficynie - co zapewnia ciszę i komfort pracy mimo centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł82,30 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udziały w lokalu handlowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego w Kielce. Lokal o łącznej powierzchni 196.60 m składa się z przestronnej sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²128 m² 11 392 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w stanie do wykończenia, co daje najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Wejście do lokalu zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 74 m2 położony na II piętrze w budynku z windą handlowo-usługowo-biurowym w centrum Kielc przy bardzo ruchliwej ulicy. Wysokość kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

38,68 zł/m²100,82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II. Lokal położony jest na parterz.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²36 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

44,10 zł/m²138,05 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo usługowy o pow. 138,05 m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc, przy al. Solidarności. Dwa wejścia do lokalu - od strony ulicy i z parkingu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²55,10 m² 1 355 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 55,10 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego w centrum Kielc, w rejonie ul. Chęcińskiej. Lokal składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²46,10 m² 2 212 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal komercyjny usytuowany w budynku po modernizacji dworca pkp w Kielcach. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

686 550 zł74,91 m² 9 165 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| < rezerwacja > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

49,55 zł/m²33,30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo biurowy o powierzchni 33.3 m , położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34a - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic.