dowolna

Lokale w centrum Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

2 480 000 zł1 100 m² 2 255 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę Sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej przy ul. Karczówkowskiej w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

57 zł/m²58 m² 3 308 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na działalność handlową lub gastronomiczną! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych apartamentowców - oś Legionów, wzgórze Karscha, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

493 290 zł58 m² 8 505 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na działalność handlową lub gastronomiczną! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II 19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych apartamentowców - oś Legionów, wzgórze Karscha, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

49 zł/m²43 m² 2 129 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! W kamienicy obecnie dostępne są inne lokale handlowo - usługowe z witrynami, o powierzchni 19m2 (poprzednio Auto tuning, 30m2 Gabinet kosmetyczny, 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

369 500 zł44 m² 8 436,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! Pełna własność! Kamienica wkrótce będzie przechodziła rewitalizację! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II 19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

284 580 zł31 m² 9 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! W kamienicy obecnie dostępne są inne lokale handlowo - usługowe z witrynami, o powierzchni 30,6m2 (obecnie Gabinet Kosmetyczny, auto tuning oraz naprawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

216 795 zł22 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

186 010 zł20 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! Pełna własność! uwaga - trwa remont kamienicy! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji oraz dachu Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

55 zł/m²20 m² 1 077 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna! możliwość zakupu - Pełna własność! uwaga - trwa remont kamienicy! obecnie przepropwadzany jest remont klatek schodowych, następnie będzie wykonany remont elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

282 208 zł33 m² 8 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

49,50 zł/m²110 m² 5 445 zł

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

55 zł/m²20 m² 1 077 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 934 710 zł242 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo w stanie deweloperskim o powierzchni 241,99 m2 mieszczący się na parterze w 6 piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej w samym centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

685 000 zł90 m² 7 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale handlowo usługowe 47m2 oraz 43m2 w ścisłym centrum Kielc na ul. Sienkiewicza 67 Lokalizację poprawia dodatkowo usytuowanie na przeciw łącznika z ul. Panoramiczną co powoduje dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 571 497 zł197 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo w stanie deweloperskim o powierzchni 196,56 m2 mieszczący się na parterze w 6 piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej w samym centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

38,89 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy w centrum Kielc idealny do gastronomii, biura lub innych branż! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w samym sercu Kielc, idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

50 zł/m²46 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 46 m Centrum Kielc Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 46 m , położony w doskonałej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy na wynajem. Zlokalizowany na parterze budynku wolnostojącego usytuowanego w budynku wolnostojącym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

685 000 zł90 m² 7 611,11 zł/m²

 

 

 

Centrum,Kielce

37,50 zł/m²64 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Warszawskiej. Oferowany lokal jest zlokalizowany w budynku - usługowo - handlowym, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

42,61 zł/m²115 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 115 m , zlokalizowany w Kielcach przy ul. Zagnańskiej, na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal w stanie deweloperskim, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

555 000 zł70 m² 7 903,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Tylko U nas - na sprzedaż wykończony lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w prestiżowym budynku Plaza Park przy ul. Zagnańskiej 94 w Kielcach. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze , z dużą witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kaczyńskiego

Centrum,Kielce

59,86 zł/m²95 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajmę w centrum nowy lokal o powierzchni 95m2 usytuowane na parterze nowo powstałej, nowoczesnej i prestiżowej inwestycji apartamenty centrum II. Jest to prestiżowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Planty

Centrum,Kielce

660 000 zł84 m² 7 838,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. Budynek usługowo-biurowy z windą. Zakończenie budowy w 2005r. **świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Kielce

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji w centrum Kielc! Szukasz idealnego miejsca do prowadzenia swojej działalności? Oferuję do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 75m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

919 000 zł132 m² 6 984,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Tylko U nas - bez prowizji od kupującego na sprzedaż wykończony lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w prestiżowym budynku Plaza Park przy ul. Zagnańskiej 94 w Kielcach. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Centrum,Kielce

51,42 zł/m²56 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 56,40 m , idealnie zlokalizowany na drugim piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Staszica - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Prusa

Kielce,świętokrzyskie

29,69 zł/m²32 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32 m, znajdujący się na poziomie -1 (piwnica) z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej - w okolicy targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Jana Czarnockiego,Kielce

1 674 500 zł197 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niepowtarzalna oferta w sprzedaży lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji obok Targu Na sprzedaż w świetnej lokalizacji lokal użytkowy o powierzchni 197 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niska

Centrum,Kielce

35 zł/m²165 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze kamienicy, położonej w centrum Kielc przy ul. Niskiej. Całkowita powierzchnia parteru to 165 m2 -z tego 120 m kw będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

22,29 zł/m²175 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przestronny lokal 175 m.kw pod biuro, przedszkole lub szkołę w centrum miasta Duży lokal, w którym znajduję się 9 pomieszczeń do wykorzystania pod różnorodną działalność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 25 m - świetna lokalizacja w Kielcach Ulica Wesoła, kielce Idealny na mały biznes, biuro lub gabinet. Opis lokalu: powierzchnia: 25 m Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zagnańska

Głęboczka,Kielce

919 000 zł132 m² 6 984,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

19,10 zł/m²466 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal magazynowy/usługowy na I piętrze przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

850 000 zł116 m² 7 340,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 115,8m2, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. W lokalu obecnie funkcjonuje apteka ze wszystkimi pozwoleniami i odbiorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m2 na drugim piętrze , przy ul. Sienkiewicza w ścisłym centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: pomieszczenie biurowe. Idealny punkt pod usługi biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 356 000 zł302 m² 4 497,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

30 zł/m²95 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal handlowo-magazynowy przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty.