dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

27,61 zł/m²67 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy 67 m | Duże witryny | Parking | Klimatyzacja | Świetna lokalizacja Lokal o powierzchni 67 m znajduje się przy ul. Edmunda Massalskiego w Kielcach, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

803 625 zł107 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 107,15 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej "osiedle Przy Parku" przy ul. Kolberga 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Na Stoku,Kielce

599 000 zł72 m² 8 325,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż Bezczynszowy, lokal handlowo-usługowy , położony w fantastycznej, prężnie rozwijającej się inwestycyjnie lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kongresowa

Łazy,Kielce

50 zł/m²47 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal biurowo-usługowy 47 m - Łazy, kielce Dostępny od zaraz lokal o powierzchni 47 m mieści się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku usługowego przy ul. Kongresowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

36,92 zł/m²162 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy / handlowy o powierzchni 162,5 m w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym. Cena : 6200 zł netto Oferujemy na wynajem lokal na I piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Centrum,Kielce

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m 2 , usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Sady,Kielce

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym przy ul. Jesionowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

30,77 zł/m²26 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 26 m 2 (użytkowa 18 m 2 ) usytuowany na drugim piętrze w budynku biurowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Centrum,Kielce

690 000 zł79 m² 8 766,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lokalu W ścisłym centrum kielc przy ul. Wspólnej 1 powierzchnia 78,71m2 Lokalizacja - ul. Wspólna 1, centrum Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Kielce

1 550 000 zł171 m² 9 052,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*****tylko W naszym biurze***** W ofercie najmu posiadamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 171m2, znajdujący się na parterze 5 kondygnacyjnego, nowoczesnego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

470 000 zł50 m² 9 475,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje lokal w centrum Kielc przy ul. Zgórskiej o metrażu 49,6m2. Idealny pod działalność, biuro, gabinet lekarski lub inwestycyjnie pod wynajem! Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

62,50 zł/m²144 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Ckdom Biurio Nieruchomości oferuje na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc. Lokal jest świetną okazją inwestycyjną. Bardzo korzystna cena, idealny metraż by przenieść swoje biuro do bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leonarda

Centrum,Kielce

795 000 zł144 m² 5 520,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Ckdom Biurio Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Kielc. Lokal jest świetną okazją inwestycyjną. Bardzo korzystna cena, idealny metraż by przenieść swoje biuro do bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

181,82 zł/m²6 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 5,5 m2, położony w prestiżowej Galerii Czarnowskiej w Kielcach. To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym przy ul. Jesionowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

36,67 zł/m²15 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 15 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo-usługowym w południowej części Kielc. Na podłodze płytki. Ogólnodostępna łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

1 288 800 zł124 m² 10 399,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia widny lokal dwustronny o powierzchni 49 m2 zlokalizowany na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z: dwóch pokoi, korytarzu oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

632 000 zł60 m² 10 598,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 59,63 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

41,05 zł/m²105 m² 4 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m2 zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal składa się z: komunikacji z miejscem na recepcję/poczekalnię, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Centrum,Kielce

46,90 zł/m²143 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 142,86 m2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. W skład lokalu wchodzi: -sala główna (136,56 m2), -pomieszczenie (2,71 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

26,83 zł/m²82 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 82 m2 zlokalizowany na III piętrze w budynku z 2008 roku. Lokal składa się recepcji, 2 niezależnych widnych pomieszczeń, 1 pomieszczenie ciemne (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Czarnów,Kielce

20 zł/m²40 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w budynku biurowym w dzielnicy Czarnów. Ogólnodostępna łazienka oraz aneks kuchenny na korytarzu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

2 900 000 zł651 m² 4 458,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter: klatka schodowa 18,52 m2 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

42,44 zł/m²86 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany w Kielcach przy ul. Zagnańskiej, na parterze dwupiętrowego budynku. Lokal o powierzchni 86 m , składający się z przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Odstąpię lokal w Kielcach lub Odstąpię działającą w Kielcach franczyzę pizzerii Biesiadowo przy ul. Św. Leonarda 16. Odstępne: 60000zł Lokal: - ma ok 115m powierzchni - posiada podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pakosz

Pakosz,Kielce

12,07 zł/m²203 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia dwa pomieszczenia magazynowo- produkcyjne o łącznej powierzchni 203 mkw. Lokal znajduje się w podwyższonej piwnicy z oknami. Dostęp do rampy poprzez windę towarową. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

61,82 zł/m²55 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajecia lokal usługowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze , jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

73,53 zł/m²34 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze , z dużą witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 750 000 zł480 m² 3 645,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży luksusowy , nowoczesny dom jednorodzinny , parterowy z poddaszem mieszkalnym o pow. użytkowej 325 m2. usytuowany w Niestachowie gm Daleszyce. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Kościuszki,Kielce

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo - usługowy usytuowany w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kościuszki. Oferowany lokal jest zlokalizowany w budynku - usługowo - mieszkalnym, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży udziały w lokalu usytuowanym w reprezentacyjnym biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. W budynku znajdują się m.in. gabinety lekarskie różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

2 550 000 zł349 m² 7 306,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kamienice usytuowaną w ścisłym centrum miasta. Oferowany budynek handlowo - użytkowy jest usytuowany na działce o pow. 661 m 2. Kamienica po remoncie. liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skrajna

Malikowo,Kielce

58 zł/m²150 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt biurowy zamknięty z własnymi miejscami postojowymi dla użytkowników budynku. Tuż przy przystanku autobusowym z linią nr 44. Aktualnie dostępna powierzchnia biurowa netto dla wybranego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

53,11 zł/m²66 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajmę w centrum Kielc lokal o powierzchni 65,90 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku. Doskonała lokalizacja blisko rynku w sąsiedztwie: galerii handlowych, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Centrum,Kielce

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 45 m2 zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul. Wspólnej. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Centrum,Kielce

27,78 zł/m²18 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 18 m2 zlokalizowany na IV piętrze(w budynku nie ma windy) w ścisłym centrum Kielc przy ul. Sienkiewicza. W lokalu znajduję się kran.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

27,86 zł/m²302 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajcia lokal usługowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze , jest dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

27,86 zł/m²302 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 450 000 zł302 m² 4 809,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 499 000 zł310 m² 4 840,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-