dowolna

Lokale użytkowe Kielce – na sprzedaż i na wynajem w Kielcach

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

60 zł/m²139 m² 8 364 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - lokal na wynajem o powierzchni 139,4 m2, zlokalizowane w samym sercu miasta Kielce. Osoba odpowiedzialna za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

42,11 zł/m²38 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 38 m2 na szóstym piętrze budynku Domu Rzemiosła w centrum miasta, przy ul. Warszawskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: dwa pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

63,76 zł/m²78 m² 4 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - lokal na wynajem o powierzchni 78 m2, zlokalizowane w samym sercu miasta Kielce. Osoba odpowiedzialna za transakcję:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Witam Serdecznie, mam do zaoferowanie Państwu dobrze funkcjonujący lokal gastronomiczny Byczekipatyczek Lokal aktualnie jest wynajmowany, koszt miesięcznego najmu wynosi 2000 złotych + media. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Centrum,Kielce

61,40 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia , luksusowe lokale użytkowe na gabinet stomatologiczny, protetyczny , lub inną działaność medyczną. Lokal jest położoye w ścisłym centrum miasta, w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

24,44 zł/m²45 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany w centrum miasta, z dostępem do wody. Idealna propozycja dla gabinetu lekarskiego. kosmetycznego , fryzjerskiego. Mamy w ofercie inny lokal o pow. 45 m2 - cena 1300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

669 000 zł110 m² 6 082 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Solna

Centrum,Kielce

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Marka wraz z wyposażeniem lokalu. Kawiarnia działająca w Kielcach na ulicy Solnej. Gotowy biznes bez żadnego wkładu. Powierzchnia całego lokalu 100 m2 ( 70 m2 sala oraz 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł81 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy przy Placu Wolności w Kielcach. Lokal znajduje się na parterze w sąsiedztwie innych lokali usługowych z bezpośrednim wejściem od ulicy. Obecnie w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sandomierska

Nowy Folwark,Kielce

35,09 zł/m²171 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu mechaniczno-lakierniczym. Możliwa działalność warsztatowa, samochodowa, produkcyjna i inna. Nadaje się na magazyn. Do dowolnego zastosowania. Dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Kielce

Piaski,Kielce

32 zł/m²28 m² 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowo - usługowy, kielce Piaski o powierzchni 28,4m2 W budynku dostępne są również inne metraże 37,41,42,43m Lokale wyremontowane, umeblowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

1 380 000 zł200 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Lokal posiada wejście zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Centrum,Kielce

1 875 000 zł250 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal o powierzchni 250 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Lokal posiada wejście zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

49 zł/m²18 m² 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam w ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18m 2 usytuowany na trzecim piętrze w budynku biurowo-usługowym z windą, zlokalizowanym w Centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 196,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Lokal posiada wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pomieszczenia na gabinet na ul. Massalskiego ok 12m2 dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Bardzo dobrze skomunikowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tarnowska

Wielkopole,Kielce

80 zł/m²260 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal do własnej aranżacji położony na parterze nowego budynku w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Powierzchnia lokalu 260 mkw, dodatkowo pomieszczenie 32 mkw (magazynowo-garażowe). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Popiełuszki

Barwinek,Kielce

23,33 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 60 m2 na oś. Barwinek Lokal składa się z : - pomieszczenie 1 - pomieszczenie 2 - korytaż - wc - pomieszczenie gospodarcze Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Wielkopole,Kielce

1 815 000 zł242 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niepowtarzalna oferta, lokal użytkowy w centrum Kielc obok Targu Miejskiego Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy o powierzchni 242 m.kw. w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia słonecznego lokalu biurowego w super lokalizacji Kielc, przy ul. Nowy Świat. Zlokalizowany w obszarze o dużym zaludnieniu z łatwym dojazdem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Kielce

62,67 zł/m²75 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz idealnego miejsca do prowadzenia swojej działalności? Oferuję do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 75m , z pięknym widokiem na Pałac Biskupów Krakowskich. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Centrum,Kielce

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w kamienicy do wynajmu na działalność handlowo- usługową, pracownię o pow 54 m kw., w samym centrum Kielc. Ogrzewanie gazowe, lokal do adaptacji. Czynsz 1700 zł + 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 60 mkw położony na II piętrze budynku III piętrowego w centrum miasta. Lokal jednoprzestrzenny, okna dachowe. Wydzielony osobny pokój, pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Solidarności

Centrum,Kielce

32,31 zł/m²130 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 130 mkw, w dogodnej lokalizacji, w centrum miasta. Lokal idealny na biuro, usługi czy handel. Lokal mieści się na parterze III piętrowego budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Pakosz

Baranówek,Kielce

15,09 zł/m²106 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal położony na poziomie -1 (piwnica) w budynku poza centrum miasta. Lokal można wykorzystać na działalność magazynową, produkcyjną, usługowo- handlową, biuro (siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Świętokrzyskie,Kielce

41 zł/m²80 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na wynajem położony przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- dostępne od zaraz Lokal przystosowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Kielce

Centrum,Kielce

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu biurowego o powierzchni 60m2, położonego na 2 piętrze biurowca przy ul. Al. Solidarności. W skład lokalu wchodzą: - 2 pomieszczenia biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

2 285 500 zł210 m² 10 883 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwa lokale inwestycyjne na sprzedaż w wyjątkowej nieruchomości ,położonej w sercu Śródmieścia i jednocześnie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

441 530 zł34 m² 12 986,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż zespół pokojowy, zlokalizowany na parterze , przy ul. Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 34,30 m2 składają się: komunikacja 5,72 m2 , salon z aneksem kuchennym 23,74 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 130 m2. Atrakcyjna lokalizacja! nieruchomość Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

20,67 zł/m²300 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowo-Biurowy - ok 300 m2 w ścisłym Centrum Kielc. Cena : 6200 zł + vat Lokal dostępny od marca 2023. Opis: prezentujemy na wynajem w samym centrum miasta Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bodzentyńska

Centrum,Kielce

45 zł/m²15 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnie biurowo-usługowe w budynku przy ul. Kościuszki 11. Aktualnie dostępnej powierzchnie od 12m2 do 33m2, istnieje możliwość wynajmu kilku pokoi obok siebie połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

2 150 000 zł661 m² 3 252,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kamienice - budynek handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany budynek handlowo - użytkowy jest usytuowany na działce o pow. 661 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Planty

Centrum,Kielce

43,02 zł/m²209 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 209,2 m2 na parterze, przy ul. Planty w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: główne pomieszczenie usługowe, kuchnia, schowek, szatnia, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Romualda

Sandomierskie,Kielce

60 zł/m²53 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje: luksusowy lokal handlowo-usługowo-biurowy w stanie deweloperskim do wynajęcia! Proponowany do wynajęcia lokal usługowy do użytku komercyjnego lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Solidarności

Centrum,Kielce

29 zł/m²20 m² 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20m , usytuowany w samym centrum Kielc, przy al. Solidarności. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzy piętrowym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia warsztat samochodowy z osobną bramą wjazdową oraz pomieszczeniem biurowo/handlowym. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Centrum,Kielce

37,50 zł/m²24 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.