dowolna

Luksusowe mieszkania Kielce - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

739 000 zł53,94 m² 13 700,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielce Kielczanka garaż balkon Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 7 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł62 m² 10 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie | Wykończone i umeblowane | Osiedle Świętokrzyskie, kielce Lokalizacja: osiedle Świętokrzyskie, kielce Piętro: 4 (ostatnie) Powierzchnia: 62.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,50 m² 8 845,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji ul. Orzeszkowej, kielce. Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł96 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł39 m² 10 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w ścisłym centrum Kielc. Budynek zlokalizowany jest na rogu ulic Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł63,63 m² 13 295,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium z ogromnym tarasem przy parku idealny do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł90,94 m² 9 555,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie W centrum kielc 81 m 900 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26,72 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 26,72 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Dzielnica Kielczanka przy ul. Al. Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,50 m² 9 394,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, widne, dwustronne mieszkanie Z balkonem! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem apartament W śródmieściu! klimatyzowana kawalerka W centrum miasta! doskonała lokalizacja przy rynku! kontakt   Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł44,10 m² 9 478,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu. Do sprzedaży uroczy apartament o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,30 m² 13 250,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Design. Jakość. Technologia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 60,25 m , położony na 4. (przedostatnim) piętrze nowoczesnego osiedla Parkowe Wzgórze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 04.05.2026 r.! na wynajem mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł37 m² 10 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ulicy Żelaznej 35. Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Stan: - po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

548 900 zł61 m² 8 998,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m z balkonem (2,4 m ), zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej w Kielcach na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Jagiellońskie,Kielce

453 000 zł50 m² 9 041,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Kielcach Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Panorama,Kielce

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

449 000 zł37 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Podkarczówka,Kielce

959 000 zł71 m² 13 446,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u mnie Nieruchomości Prezentuję Wam wyjątkowy 3-pokojowy apartament Premium z tarasem ponad 14 m Widokiem na Podkarczówkę Widokiem na Telegraf Zachodami słońca Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romualda

Centrum,Kielce

340 000 zł44 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarnów,Kielce

460 000 zł37 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium 36,93 m | 2024 | Kielce, ul. Kolberga Na sprzedaż nowoczesny apartament klasy premium o powierzchni 36,93 m , zlokalizowany w nowym budynku z 2024 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

2 750 zł44 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,64 m2 zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Leśne Tarasy w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Apartamentu położonego na 12 piętrze prestiżowego budynku Plaza Tower, który oferuje spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

652 000 zł54 m² 11 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w spokojnej i cichej okolicy na przedmieściach Kielc z własnym dużym ogrodem o powierzchni ponad 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 46 m2. Zlokalizowane na I pietrze w IV piętrowym bloku przy ul. Wiśniowej w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

3 500 zł61 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 60,88 m2. Zlokalizowane w apartamentowcu "apartamenty Zapolska" przy ul. Zapolskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka 40 m | Wysoki standard | 2022 r. Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40 m , zlokalizowana na 3. piętrze (ostatnim) nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Bocianek,Kielce

2 800 zł52 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wstępnie zarezerwowane! Witam, oferuję do wynajęcia apartament zlokalizowany w Kielcach przy alei Solidarności 32a w budynku sky trust I . Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Centrum,Kielce

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem apartament 44m2 W śródmieściu! dwupokojowy | luksusowy | klimatyzowany apartament Z garderobą I Z balkonem W centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

515 000 zł45 m² 11 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,54 m , położone na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 r. (winda), ul. Trisowa, os. Ślichowice Triasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Kielce

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, osiedle Na Stoku Biuro nieruchomości prezentuje ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

869 000 zł67 m² 12 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oszczędzasz 18.000 zł! NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania! MIESZKANIE W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE! TARAS Z OGRÓDKIEM! LOKAL IDEALNY NIE TYLKO DO ZAMIESZKANIA,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Głęboczka,Kielce

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o pow. 27 m2, zlokalizowana na V piętrze. Nieruchomość położona w prestiżowej inwestycji Plaza Tower III. Budynek wybudowany w 2024 roku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij