dowolna

Mieszkania wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

450 000 zł44,45 m² 10 123,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,45 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Kielc przy ul. Wiśniowej. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji - Centrum, ul. Paderewskiego 37/39a/ Sienkiewicza idealną dla pary lub pod wynajem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę miasta! Znajduje się w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,76 m² 7 923,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 66,67m kw usytuowane na II piętrze w bloku II piętrowym, w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament premium 4 pokoje | 81 m | os. Grabina | Kielce Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81 m , położony na osiedlu Grabina przy al. Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

309 650 zł28,15 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

| na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,15 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-pietrowym, kameralnym budynku z 2013 roku na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m, świeżo po generalnym remoncie jeszcze niezamieszkałe. Wszystkie elementy wyposażenia są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36,11 m² 8 031,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas | idealne pod inwestycję | 2 pokoje | ul. Warszawska Szukasz mieszkania, które może przynosić dochód z wynajmu lub będzie komfortowym miejscem do życia? Ta oferta spełnia oba te.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50,20 m² 27,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia - funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie - 50,20 m na os. Bocianek (kielce) Oferujemy mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na spokojnym osiedlu Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł34,15 m² 10 102,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowej i funkcjonalnej kawalerki, zlokalizowanej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 910 zł32,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł36,20 m² 7 651,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne 1.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł62,30 m² 8 826,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w bloku mieszkalnym przy ul. Targowej ścisłe centrum Kielc, tuż obok Doliny Silnicy i Galerii Korona. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,14 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,14.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe mieszkanie po remoncie os. Ksm, ul. Sandomierska, kielce Na sprzedaż oferuję piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na os.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | 28,22 m | 2 piętro | taras | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż widne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | balkon 14 m | ul. Lotnicza | Kielce Biuro verto nieruchomości oferuje na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 54 m | 1 piętro | loggia | os. NA stoku | idealne do zamieszkania lub pod wynajem Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W biurze best lokum Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym na ulicy Kasztanowej w Kielcach w nowo wybudowanym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,40 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | duży balkon loggia | widna kuchnia | po częściowym remoncie 2025 | piwnica | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem: mieszkanie jest zadbane i komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Langiewicza. - jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł29 m² 9 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w osiedlu Jagiellońskim przy ul słonecznej. Lokal składa się z pokoju kuchni łazienki i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 584 zł53,94 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie na osiedlu Szydłówek, w sąsiedztwie ulicy Warszawskiej Idealna propozycja pod inwestycje na wynajem - obecni najemcy chętni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł48,10 m² 8 731,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Słoneczna, kielce Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , powierzchnia 48,10 m2 położone przy ul. Słonecznej w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas / oferta na wyłączność przytulna kawalerka blisko centrum - ul. Grochowa premium apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na poddaszu do wynajęcia - idealne miejsce dla Ciebie! Szukamy kobiet oraz studentek. Oferuję do wynajęcia samodzielną kawalerkę usytuowaną na poddaszu niedużego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29,10 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,70 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,70 m2 , usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Barwinek przy ul. Starowapiennikowej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.