dowolna

Mieszkania przy lesie Kielce - Anonse sprzedaży i wynajmu

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Rynek pierwotny

288 306 zł25,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M32 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,89 m² 10 519,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 59,89 m2 zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 80 m , położone w spokojnej, zielonej części Kielc Zalesie. W ofercie duży, pięknie zagospodarowany ogród ok. 80 m z.

Szczegóły ogłoszenia

526 110 zł55,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 55,38 m , usytuowany na parterze z ogródkiem i dwoma tarasami. Przemyślany układ 3 pokoi zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 51m składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 900 zł43,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł Komórka lokatorska 5 000 zł/m2 posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 56 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35 m² 10 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Tektonicznej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35.17 m2 składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul.Triasowej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 47,25 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w butikowej kamienicy mieszkalnej przy ul. Prostej w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 041 250 zł177,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: sprzedam pięciopokojowy penthouse 177,5 m2 nowej inwestycji z 2024 r. Bella vista przy ul.Generała Andersa KONTAKT   BRAK PODATKU PCC!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł52,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 000 zł91,44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 91,44 m , usytuowany na parterze w nowym budownictwie o wysokim standardzie. Przemyślany układ 4 pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 150 zł67,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53,30 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w X piętrowym wieżowcu na os. Ksm, ul. Chopina. Ze względu na położenie na osiedlu blisko centrum i z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,81 m² 10 826,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 3pokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią oraz komórką lokatorską. Mieszkanie na ul.Puscha - Ślichowice Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 2 stronne o metrażu 62,81. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,44 m z użytkowym poddaszem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach daje dużą swobodę aranżacji, a zamknięty, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,86 m² 10 701,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 71,86 m w inwestycji Moja Klonowa Kielce Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w budynku Moja Klonowa o powierzchni 71,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł96,77 m² 8 887,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe apartamenty z tarasami, położone w zielonej i cenionej dzielnicy Baranówek. Kameralny budynek tylko 9 mieszkań. Wysoki standard: pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na wynajem, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 836 zł82,67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 11 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł79,33 m² 8 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 79m przy lesie ul. Świerkowa, kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł46,34 m² 8 739,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 46,34 m Kielce, os. Kadzielnia, ul. Gagarina Lokalizacja: kielce, osiedle Kadzielnia, ul. Gagarina Powierzchnia: 46,34 m z przynależną piwnicą - 5,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

573 000 zł53 m² 10 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Klonowej w Kielcach. Dla zapracowanych możliwość wykończenia apartamentu pod klucz przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł52 m² 11 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc - oszczędność 14.000zł NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania OD RĘKI! Balkon narożny z tarasem ma niemal 40 m2! CENTRUM, A JEDNAK CISZA I SPOKÓJ! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,01 m² 16 223,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogrodem Apartamenty Stadion ul. Żółkiewskiego Kielce 53,01 m Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , znajdujące się na 4. piętrze apartamentowca przy ul. Zagnańskiej. Budynek został oddany do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-