dowolna

Mieszkania przy lesie Kielce - Anonse sprzedaży i wynajmu

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Rynek pierwotny

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż wyjątkowe apartamenty położone w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, zaledwie 4 minuty jazdy od centrum Kielc. To propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie położone na obrzeżach Kielc, w spokojnej okolicy z przewagą nowej zabudowy i terenów zielonych. To miejsce dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,32 m² 37,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32m2 na osiedlu Barwinek. W jego skład wchodzą: salon 22,36 m2 Sypialnia 9,21 m2 Pokój 10,27 m2 Kuchnia 5,99.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,12 m² 10 958,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Komfort i wygoda trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Baranówek! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

959 000 zł71,32 m² 13 446,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuję Wam wyjątkowy 3-pokojowy apartament Premium z tarasem ponad 14 m Widokiem na Podkarczówkę Widokiem na Telegraf Zachodami słońca Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,60 m² 12 055,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Kielc Garaż podziemny 50,61 m Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 552 zł46,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M33 Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 300 zł47,25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 12 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26,72 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 26,72 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Dzielnica Kielczanka przy ul. Al. Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 376 zł47,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M9 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł72,50 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Świetnie trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m2. Nowe budownictwo, dobrze ocieplone, opomiarowanie według zużycia (woda,gaz,prąd). Brak czynszu. Wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,66 m² 13 807,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 37,66 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji Park Sosnowy II z 2025 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,50 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na wynajem klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie/lokal o powierzchni 53,5 m , położone na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, ślichowice, ul. Kowalczewskiego Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 748 zł63,31 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M6 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Barwinek Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania w Kielcach! Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

494 700 zł58,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Osiedle Leśniówka, to k ameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, obejmujący 17 komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł32,50 m² 13 507,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 400 zł45,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W stanie deweloperskim odbiór IV kwartał 2027! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach. Bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Park sosnowy / nowy etap / najlepsze położenie Inwestycja `park Sosnowy II` zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 24 mieszkania na 5kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,80 m² 6 913,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Lokal do generalnego remontu, na 8 piętrze w budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na sprzedaż, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 550 zł79,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe ul. Wrzosowa 89e Na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

449 000 zł37 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

652 000 zł54 m² 11 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w spokojnej i cichej okolicy na przedmieściach Kielc z własnym dużym ogrodem o powierzchni ponad 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 46 m2. Zlokalizowane na I pietrze w IV piętrowym bloku przy ul. Wiśniowej w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 300 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,81 m , zlokalizowanego przy ul. Szydłówek Górny 14a w Kielcach. Jasne, funkcjonalne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij