dowolna

Mieszkania w bloku Kielce - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

704 ogłoszenia

449 760 zł37,48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,48 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 3 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu przy ul. Bp. Czesława Kaczmarka w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji Kielc - gotowy dochód od pierwszego dnia. Prezentujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,18 m2, położone przy ul. Starej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

435 000 zł48,27 m² 9 011,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować: na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,27m2, położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Jaworskiego 22,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,89 m² 10 519,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 59,89 m2 zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 400 zł98 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

556 325 zł65,45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł46,40 m² 7 532,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,40m kw usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,52 m² 9 556,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż klimatyczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,52 m, położone na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

671 436 zł62,17 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

589 050 zł65,45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na wynajem mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 50 m2 z balkonem , znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na ulicy Zamenhoffa o oś.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw położone w Kielcach przy ul. Urzędniczej. Mieszkanie położone na na I piętrze w budynku II piętrowym. Mieszanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. Ksm). W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59,34 m² 12 285,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku z 2016 roku, 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł64,80 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Cisza - spokój - zieleń Idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć wygodnie

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł50,20 m² 9 161 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają przestrzeni wygodnej na co dzień, ale jednocześnie chcą mieć wpływ na jej ostateczny charakter. Cena:459 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb.

Szczegóły ogłoszenia

774 090 zł82,35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,35 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 36,5 m to kawalerka usytuowana na parterze bloku przy ulicy Kostki na osiedlu ksm w Kielcach, blisko centrum. Kluczowe informacje: - typ mieszkania : Kawalerka -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł30,24 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne lokum na start lub pod inwestycję Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,24 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 400 zł37,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,45 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze trzypiętrowego apartamentowca zlokalizowanego pod Kielcami w miejscowości Wiśniówka "leśne osiedle".

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,30 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu ksm. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 320 zł76,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,64 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ck dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,25 m² 13 261,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 60,25 m , usytuowany na 4. przedostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Parkowe Wzgórze. Położenie bloku na wzniesieniu sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

513 774 zł50,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 do zamieszkania ( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł38,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,39 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

407 610 zł38,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie ul. Raciborskiego 14, ślichowice. Usytuowane na 2 piętrze w bloku o powierzchni 41m2. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł65,60 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 65,6 m2 , usytuowane na wysokim parterze w bloku, przy ul. Triasowej, na osiedlu Ślichowice. W skład mieszkania wchodzą: -salon -pokój -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł71,43 m² 7 405,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży duże, trójstronne mieszkanie o powierzchni 71,43 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.