dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

1 750 zł39 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| < rezerwacja > Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,48 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym 4-piętrowym budynku w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 56 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku na os. Sady, przy ul. Wojewódzkiej. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Zagórze,Kielce

2 600 zł74 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie, o pow. ok. 73,89 m2 , usytuowane na na wysokim parterze w segmencie z ogródkiem w Kielcach, w dzielnicy Zagórze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 32m2- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, lazienka, przedpokój, posiada rowniez balkon. Zlokalizowane w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego, w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

598 000 zł70 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania zlokalizowane na osiedlu Świętokrzyskim ul Jaworskiego w Kielcach. Podstawowe informacje: cena: 615 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

324 000 zł43 m² 7 508,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje z balkonem ul. Seminaryjska z możliwością aranżacji na 3 pokoje. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Centrum,Kielce

211 900 zł21 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż Kompaktowa, jasna kawalerka z balkonem | ul. Owsiana, kielce Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 20,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

289 000 zł34 m² 8 601,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Warszawskiej w Kielcach 2-pokoje, lokal o powierzchni 33,60m2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

530 000 zł42 m² 12 580,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 42,13 m 2 usytuowane na ostatnim, piątym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

225 000 zł24 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Wesołej w centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sandomierskie,Kielce

389 900 zł48 m² 8 072 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Kontakt: 535*907*151 lokalizacja: kielce okolice ul. Śląskiej To mieszkanie na ul. Śląskiej to prawdziwa okazja 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Karczówka,Kielce

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje duże, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Miejsce parkingowe w cenie najmu! Główne atuty: - przestronna strefa dzienna - duży balkon - do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Uroczysko,Kielce

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach na osiedlu Uroczysko. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podkarczówka,Kielce

459 000 zł54 m² 8 453,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,3 m w spokojnej, zielonej okolicy - ul. Dolomitowa, podkarczówka, kielce. Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament 63 m2, znajdujący się na ul. Seminaryjskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Czarnów,Kielce

212 000 zł21 m² 10 143,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

| przytulna kawalerka po remoncie - Czarnów, 20,90 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,90 m , zlokalizowane w dzielnicy Czarnów. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Białogon,Kielce

759 200 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy i polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,92 m usytuowane na wysokim, parterz e w 2-piętrowym budynku ( po termomodernizacji i odnowieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon, winda, wolne od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Centrum,Kielce

600 zł18 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum ul. Mała Dostępny od zaraz: - pokój jedno osobowy cena 600 zł + media całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

439 000 zł66 m² 6 661,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: kielce, ul. Orkana Osiedle Uroczysko Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 65,9 m Cena: 439 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu Ślichowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

359 000 zł49 m² 7 383,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

359 000 zł53 m² 6 825,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Wielkopolska To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

389 000 zł30 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Kawalerkę z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem w garażu podziemnym oraz balkonem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

849 000 zł76 m² 11 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w apartamentowcu Doskonała lokalizacja dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

405 000 zł48 m² 8 385,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

430 000 zł56 m² 7 641,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 56,27 m2, zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Galenowej, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

396 000 zł40 m² 9 989,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wejścia bez piecyka, loggia, oddzielna kuchnia, os. Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

272 000 zł40 m² 6 875,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 6800 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

1 300 zł40 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 39,90 m2, zlokalizowana na drugim piętrze w bloku na ulicy Marszałkowskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z : pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

2 690 zł67 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na dowolny okres o powierzchni 67m2, które obejmuje 1. salon wyposażony w kanapę stół z krzesłami 2. aneks kuchenny wraz z wyposażeniem 3. sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39 m położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

439 000 zł60 m² 7 292,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem bez piecyka, miejsca parkingowe, osiedle Barwinek Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

514 000 zł45 m² 11 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem postojowym oraz balkonem. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

297 000 zł43 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania Idealne dla rodziny lub pod wynajem z uwagi na pożądaną lokalizację!.