dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świętokrzyskie,Kielce

919 000 zł71 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje Wietrznia Wojska Polskiego. Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wietrznia Wojska Polskiego. Nieruchomość o metrażu 70,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania kawalerka, w centrum Kielc o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - widnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

864 000 zł62 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament Premium w Kielcach w pięknej okolicy nad kieleckim zalewem przy ul. Klonowej usytuowany na parterze. Na metraż 61,66 m2: * duży salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

265 000 zł31 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,3 m, położone na 1 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sandomierskiej 156 w Kielcach. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł69 m² 10 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

810 000 zł56 m² 14 503,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż prestiżowy apartament 56 m w topowej lokalizacji Kielc promenada solna, ul. Solna 4b Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja :kielce ,ul.Piekoszowska ,osiedle Czarnów Powierzchnia 48m Cena :465 000zł Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2 zlokalizowana na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym na os.Sady, tuż obok Politechniki Świętokrzyskiej oraz Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

435 000 zł52 m² 8 420,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,66 m, położone na osiedlu ksm jednej z najbardziej cenionych lokalizacji do życia w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Świętokrzyskie,Kielce

709 000 zł62 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem 22 m Kielce Jeleniowska Prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wykończony apartament o powierzchni 61,91 m, położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

249 000 zł31 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, znajdującego się przy ul. Karczówkowskiej, kielce. Lokal jest środkowy, usytuowany jest na 6 piętrze (z 10) w bloku który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

1 614 000 zł136 m² 11 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. Nowa Cena tylko do końca Kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomosci Ckdom ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na wynajem o pow. 39m2 zlokalizowane na ul. Jagiellońskiej w Kielcach. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skibińskiego

Świętokrzyskie,Kielce

499 000 zł51 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

309 000 zł27 m² 11 573 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów i od razu nadaje się do zamieszkania lub wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: ul. Fryderyka Chopina, kielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielkopole,Kielce

459 900 zł59 m² 7 801,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.58,95m2 zlokalizowane na osiedlu KSM przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Czarnów,Kielce

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67m2. Nieruchomość do remontu zlokalizowana w Kielcach przy ul. Siennej 9 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kredowa

Świętokrzyskie,Kielce

1 600 zł50 m² 31,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie na wynajem, położone na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Informacje podstawowe: powierzchnia: 50,5 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 (w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Świętokrzyskie,Kielce

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: kielce, ul. Piekoszowska, osiedle Czarnów Powierzchnia: 46 m Cena: 315 000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

878 000 zł76 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament do wejścia. Lokalizacja Apartamenty Stadion to inwestycja, która składa się z trzech trzykondygnacyjnych bloków. Pod blokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł62 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe do generalnego remontu. Nieruchomość mieści się na ulicy Hożej na 9 piętrze z 9ciu co gwarantuje widok na panoramę miasta. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Świętokrzyskie,Kielce

499 000 zł52 m² 9 614,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1995 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 48,12m , os. Sady Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,12m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

3 200 zł71 m² 44,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Centrum Kielc przy al. IX Wieków Kielc, apartamentowiec Ventus Parking wielopoziomowy w odległości 160m Piętro 1/4 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Sady,Kielce

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na wysokim parterze przy ul. Targowej 9, sady. Lokal jest nowy, nigdy niezamieszkany. Oferta skierowana do studentek medycyny W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Szydłówek,Kielce

1 250 zł29 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na 4/4 piętrze przy ul. Zofii Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

339 000 zł48 m² 7 105,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze w 3 piętrowym Budynku w samym Centrum kielc przy ul. Seminaryjskiej mieszkanie o powierzchni 47,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

519 000 zł62 m² 8 317,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

650 000 zł70 m² 9 283,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko do końca tygodnia duża niższa cena 650000 zł Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70,02 m, zlokalizowane na 1 piętrze w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Uroczysko,Kielce

585 000 zł62 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 61,74m2. Kielce osiedle Uroczysko 3 Pokojowe umeblowane mieszkanie. 2 duże parkingi pod blokiem,dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Kadzielnia,Kielce

469 000 zł51 m² 9 245,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m, położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witosa

Piaski,Kielce

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 70 m 2 , usytuowane na parterze, w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2918

Biuro Nieruchomości Ck dom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Kielc na osiedlu Szydłówek o metrażu 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Centrum,Kielce

780 000 zł73 m² 10 664 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych mieszkań, zlokalizowana na drugim piętrze, w 2-piętrowej kamienicy, przy ul. Dużej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

495 000 zł60 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe Osiedle Świętokrzyskie, kielce Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m, położone w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł44 m² 7 932,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Sandomierskie,Kielce

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Sandomierskie w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

299 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 39,90m2, na którą składa się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Centrum,Kielce

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 32m2 zlokalizowane w bloku przy ul. Bp. Cz. Kaczmarka w Centrum. W skład mieszkania wchodzą 2 nieprzechodnie pokoje, oddzielna widna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na parterze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji zabezpieczonym domofonem.