dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 w nowoczesnym kompleksie budynków na os.Uroczysko, nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie ciepłe i widne, ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

449 000 zł55 m² 8 120,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Podkarczówce doskonała lokalizacja, komfort i funkcjonalność! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje Państwu czyste, zadbane mieszkanie o powierzchni 55,29 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

379 000 zł45 m² 8 366,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego os. Bocianek. Mieszanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

417 000 zł59 m² 7 029,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Witam na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Barwinek. Mieszkanie ma bardzo duży potencjał, na metraż 59,32m2 składa się: - duża kuchnia - łazienka z wc - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 na 4-piętrze w bloku na os.Uroczysko nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę ulica Chęcińska Doskonała lokalizacja, wolne od zaraz. Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Nowy Folwark,Kielce

360 000 zł41 m² 8 834,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ksm, ul. Sandomierska 40,75 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,75 m, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Jana Czarnockiego,Kielce

369 890 zł47 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie - blisko centrum! Cena: 369 890 zł - do negocjacji Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Kielce

710 900 zł87 m² 8 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc łączna powierzchnia ponad 120 m Kontakt: tel. 535*907*151 lokalizacja: kielce, okolice Rynku wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

639 000 zł79 m² 8 047,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc ul. Sienkiewicza Lokalizacja: kielce, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 79,4 mpiętro: 2 Parking: miejsce postojowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

509 999 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Eleganckie, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 48 m gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: kielce, okolice ul. Krzyżanowskiej ( sp nr 39) Kontakt: tel. 535*907*151 Cena: 509 999 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Centrum,Kielce

279 000 zł34 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Uroczysko,Kielce

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego przy ul. Klonowej 87 w nowoczesnej inwestycji Klonowa Przystań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Karczówka,Kielce

567 000 zł52 m² 10 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko W biurze best lokum Marzysz o własnym mieszkaniu w Kielcach? Szukasz mieszkania, które łączy w sobie luksus, komfort, ciszę i doskonałą lokalizację? Odkryj ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Centrum,Kielce

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości terra home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 68m2, 4 pokoje Nieruchomość zlokalizowana na ul. Prostej 3 piętro 4 piętrowego bloku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Szydłówek,Kielce

335 000 zł46 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 45 m położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

460 000 zł63 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę Sprzedaży Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania Idealne mieszkanie dla rodziny. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł48 m² 12 531,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta tylko U nas Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach przy ul. Stefana Okrzei. To idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

307 000 zł50 m² 6 189,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie parter, spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 39,6 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kielc o powierzchni 49m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Podkarczówka. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, dwustronne, gotowe do wejścia. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na loggie - sypialni - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

469 000 zł66 m² 7 114,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje mieszkanie, 66m2 które oferuje coś znacznie cenniejszego niż metraż poczucie spokoju, prywatności i harmonii. Położone na zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

439 900 zł44 m² 9 885,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Leszczyńskiej w Kielcach Powierzchnia wynosi 44,5m2 W skład wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

290 000 zł38 m² 7 716,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronną kawalerkę, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońskie,Kielce

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 35m2 na ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 34 m, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku (rok budowy 1969) w Kielcach przy ul. Pocieszka 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Ślichowice,Kielce

389 000 zł49 m² 7 955,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowanego w sercu popularnego Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Owsiana

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł21 m² 11 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kompaktowe, jasne mieszkanie z balkonem ul. Owsiana | Na sprzedaż ciepłe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,90 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ostra Górka,Kielce

750 000 zł62 m² 12 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,74 m2 z dwoma ogródkami. Doskonałe rozwiązanie dla osób szukających praktycznych i równie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

529 000 zł58 m² 9 161,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Terra Home Biuro Nieruchomości prezentuje: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Ksm ul. Bohaterów Warszawy. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kielce

Centrum,Kielce

335 000 zł27 m² 12 262,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w centrum Kielc wyposażona, umeblowana, wyjątkowa lokalizacja gotowa inwestycja Prezentujemy Państwu 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon, winda, wolne od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

509 000 zł58 m² 8 797,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe gotowe do zamieszknia brak piecyka gazowego! osiedle świętokrzyskie Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra.