dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

259 000 zł31 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,3 m, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Sady,Kielce

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie 33 m | Parter | Os. Sady Wolne od zaraz! Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

336 000 zł40 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem bez piecyka, oddzielna kuchnia, os. Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Herby,Kielce

385 000 zł54 m² 7 184,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Kielcach przy ulicy Glinianej. Podstawowe informacje: cena: 385 000 złotych do negocjacji Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 48 m | centrum kielcul. Wojska Polskiego 35 tuż obok Świętokrzyskiego Oddziału nfz Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kochanowskiego,Kielce

535 000 zł51 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem bez piecyka, 1 piętro, osiedle Kochanowskiego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Barwinek,Kielce

2 450 zł49 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,17 m2, zlokalizowane na I piętrze z IV. Nieruchomość położona przy ulicy Barwinek 2. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Herby,Kielce

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskiej osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. w II piętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

399 000 zł45 m² 8 827,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego os. Bocianek. Mieszanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

340 000 zł46 m² 7 375,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ślichowice,Kielce

635 835 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 3- pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,29 m2 zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na I piętrze w II piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Bukówka,Kielce

799 922 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Bukówka,Kielce

739 000 zł65 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie w pobliżu Telegrafu. Apartament ma 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Herby,Kielce

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze, w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 62 m znajduje się w bloku przy ulicy Curie-Skłodowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Bukówka,Kielce

439 000 zł49 m² 8 977,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja po remoncie piętro 1. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Legionów

Centrum,Kielce

359 000 zł39 m² 9 252,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8m2 po generalnym remoncie zlokalizowane na Aleja Legionów, kielce. Jednostronne, środkowe i bardzo ciepłe mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

480 000 zł59 m² 8 177,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 59 m Osiedle ksm, ul. Śląska Biuro nieruchomości Terra Home zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 60m2 usytuowane na 4 piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

389 500 zł42 m² 9 197,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny lub jako pierwsze mieszkanie Lokalizacja: kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka, osiedle Chęcińskie Cena: 395 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

498 900 zł59 m² 8 499,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach na osiedlu Uroczysko. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,71 m2 w świetnej lokalizacji w Centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej Mieszanie znajduje się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Szydłówek,Kielce

399 900 zł55 m² 7 244,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 55,2 m, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

2 000 zł42 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.48m2 zlokalizowane na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Grunwaldzkiej Mieszkanie do generalnego remontu co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońskie,Kielce

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 56 m , Kielce, ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krzyżanowskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

699 000 zł83 m² 8 401,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości terra home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 83,2 m, zlokalizowanego w Kielcach, na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

387 000 zł50 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 2-pokojowego z osobną, widną kuchnią idealne dla rodziny jak I pod wynajem super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

450 000 zł56 m² 8 071,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 55,75 m, położone na pierwszym piętrze w spokojnej, kameralnej części miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

480 000 zł50 m² 9 550,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 50,26 m Lokal o powierzchni 50,26 m, usytuowany na 10. piętrze, z pięknym widokiem na Karczówkę - Osiedle Barwinek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

589 000 zł65 m² 9 103,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Ślichowice, przy ul.Puscha idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

178 000 zł23 m² 7 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 23 m, zlokalizowanej przy ul. Lecha, na osiedlu Czarnów w Kielcach. Lokal stanowi pełną własność. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Czarnów,Kielce

324 000 zł47 m² 6 865,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego z osobną widną kuchnią. Bardzo dobra lokalizacja Oferujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Czarnów,Kielce

424 000 zł47 m² 8 984,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja bez piecyka gazowego! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 51 m2 na drugim piętrze w nowym bloku przy ul. Jeleniowskiej 200. Budynek powstał w 2015 r. (winda, monitoring, teren ogrodzony, wysoki standard wykończenia klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

539 900 zł55 m² 9 816,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronne mieszkanie na 1 piętrze os. Ślichowice Idealne mieszkanie dla rodziny z dużym balkonem Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Kielce

1 550 zł34 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka z balkonem i dodatkowym pokojem na ul. Witosa. Mieszkania w nowym bloku z 2017r o powierzchni użytkowej około 34,00 m2 , usytuowane na III piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

325 000 zł37 m² 8 760,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m, położone w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Szydłówek,Kielce

1 700 zł39 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne, funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie z wydzielona strefa sypialną. Przyjazne zwierzakom. Udogodnienia w cenie: suszarka, deska do prasowania, sztucce, naczynia ,garnki, kubki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

279 900 zł32 m² 8 719,63 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w Kielcach na ulicy Biskupa Mieczysława Jaworskiego, osiedle Świętokrzyskie. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek