dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

375 000 zł46 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku z lat 70-tych, idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie o powierzchni 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł43 m² 8 880,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, wykończone mieszkanie z klimatem ul. Grunwaldzka, kielce Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, położone na 5. piętrze w zadbanym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Słoneczne Wzgórze, kielce Cena: 399 900 zł - do negocjacji Powierzchnia: 39,6 m + piwnica Piętro: 2 z 9 | Blok z windą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł86 m² 9 273,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kochanowskiego,Kielce

470 850 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy Apartament premium z widokiem na Góry Świętokrzyskie przy ul. Górnej 22 w Kielcach! Gotowy do zamieszkania od już! Klimatyzacja - jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni prawie 50m2 zlokalizowane na os. Świętokrzyskie na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym. Bez piecyka gazowego! Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

285 000 zł38 m² 7 547,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Kielc. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m, położona na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

299 000 zł34 m² 8 742,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Bohaterów Warszawy, os. Ksm, kielce Lokalizacja: ul. Bohaterów Warszawy, osiedle ksmpowierzchnia: 34,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

1 093 000 zł89 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękne, duże, rozkładowe mieszkanie, usytuowane w dwupiętrowym, kameralnym budynku "villa Calma",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielkopole,Kielce

1 700 zł47 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego mieszkania 47m2 na ul Konarskiego os ksm W skład lokalu wchodzą - 2 widne osobne pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Ślichowice,Kielce

700 000 zł65 m² 10 802,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m 2 , na którą składają się trzy pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Świętokrzyskie,Kielce

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na osiedlu Świętokrzyskim, ul. J.N.Jeziorańskiego 31, 4 piętro w wieżowcu. Powierzchnia wynosi 46,10m2 W skład wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , usytuowane na piątym piętrze w nowym prestiżowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Uroczysko,Kielce

350 000 zł40 m² 8 838,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 39,6m2. Kielce osiedle Uroczysko 2 Pokojowe umeblowane mieszkanie. Duży parking pod blokiem, przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisowczyków

Baranówek,Kielce

1 050 000 zł94 m² 11 170 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 94 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek. Budynek energooszczędny, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

485 000 zł65 m² 7 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Mam do sprzedania mieszkanie 65 m2 w Kielcach przy ul Orkana. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4piętrowym bloku. Blok jest ocieplony, klatka wyremontowana,zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

700 000 zł73 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 72,8 m , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 600 zł56 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Paderewskiego w ścisłym Centrum Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56m2 Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Barwinek,Kielce

1 700 zł25 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem 25,48m2 na ul Kwarcianej. Nowe Budownictw z 2015 roku. W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krakowska

Centrum,Kielce

310 000 zł35 m² 8 869,81 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35m2, znajdujące się na ul. Krakowskiej. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania również przynależy mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

355 000 zł42 m² 8 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Centrum,Kielce

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Leśnej tuż przy Rynku! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 750 zł54 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53,69 m 2 , usytuowane na dwunastym piętrze w nowym prestiżowym budynku Plaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wietrznia,Kielce

859 000 zł72 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy Apartament wykończony pod klucz w standardzie premium. Mam przyjemność zaprezentować państwu piękny apartament w nowopowstałej inwestycji Bella Vista przy ulicy gen. W. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

559 000 zł55 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. 54,8 m2, zlokalizowane na 9 piętrze w bloku przy ulicy Sandomierskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Herby,Kielce

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe, kielce osiedle Herby. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Kielcach, przy ulicy Glinianej, dobrze skomunikowanej i spokojnej okolicy, naprzeciwko skoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

295 000 zł46 m² 6 385,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na os ksm. Mieszkanie ma fantastyczny rozkład. Na metraż 46,2m składają się nieprzechodnie pomieszczenia: - salon z wyjściem na balkon, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weroniki

Herby,Kielce

384 000 zł44 m² 8 629,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętokrzyskie,Kielce

399 000 zł48 m² 8 319,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m 2 , na którą składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

358 000 zł48 m² 7 489,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lubzamiany Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

519 000 zł40 m² 12 907,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament 2-pokojowy | 40,21 m | Baranówek, ul. Żółkiewskiego , Kielce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Podkarczówka,Kielce

409 000 zł35 m² 11 820,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 34,6m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Panorama, na Podkarczówce w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Baranówek,Kielce

450 000 zł32 m² 13 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 32.17 m2. Mieszkanie jest komfortowo urządzone i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

459 000 zł60 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie os. Szydłówek, kielce Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowo funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

CK dom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne bardzo rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji na os.Szydłówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

3 500 zł88 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Apartamentowcu przy ulicy Panoramicznej Lokal usytuowany na 7 piętrze Na powierzchnię 88m2 składa się: - salon z otwartą kuchnią - Sypialnia 1 - Sypiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 800 zł53 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3-pokojowy zlokalizowany w Apartamentowcu Klonowy Bulwar przy ulicy Klonowa 89 Lokal znajduję na 2 piętrze w budynku oddanym do użytku w połowie 2024r. Na powierzchnię 53,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł43 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

584 000 zł55 m² 10 656,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, z pięknym widokiem bez piecyka gazowego! Komfortowe, wyposażone, umeblowane mieszkanie, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

780 000 zł60 m² 12 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Kielc, kameralny apartamentowiec 250m od urzędu wojewódzkiego. Bezpośrednio przy ścieżce rowerowej wzdłuż doliny silnicy. Wszystkie okna skierowane na park, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

515 000 zł60 m² 8 590,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego, umeblowane, wyposażone! gotowe do wprowadzenia Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia