dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

1 280 000 zł104 m² 12 364,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie mieszkanie, które jest oazą spokoju w sercu miasta. Szukasz mieszkania, które łączy w sobie luksus, komfort, ciszę i doskonałą lokalizację? tylko W biurze best.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na ul Spółdzielczej na osiedlu ksm Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

477 000 zł52 m² 9 235,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów Podstawowe informacje: cena: 477000 zł Rodzaj własności :pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem - ul. Warszawska, parkowe Wzgórze - 46,68 m Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

415 000 zł42 m² 9 952,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,7m2 zlokalizowane na osiedlu ksm. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość składa się z : * salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, zlokalizowanym na osiedlu ksm, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

290 000 zł34 m² 8 605,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Kielcach na ul. Jesionowej. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Szydłówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 46 m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład którego wchodzą - duży salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Na Stoku,Kielce

469 000 zł58 m² 8 069,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Terrahome z przyjemnością prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 58,12 m, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Wielkopole,Kielce

2 000 zł39 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na wynajem 39,05m2 2 ul Górna os ksm Apartamentowiec z 2022r Rozkład pomieszczeń: - przestronny umeblowany salon - sypialnia -z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Na Stoku,Kielce

440 000 zł49 m² 9 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni umeblowanego mieszkania zlokalizowanego na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Na Stoku,Kielce

449 000 zł74 m² 6 103,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,57 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku w Kielcach. To idealna nieruchomość dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Wielkopole,Kielce

2 150 zł39 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 39,05m2 2 ul Górna os ksm Nowe mieszkanie Apartamentowiec z 2022r. Mieszkanie składa się - Salonu, sypialni z obu pomieszczeń można wyjść na spory balkon ok 6m2 -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 72 m Kielce, ul. Górna | Blok z 2022 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m, położone na nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

1 300 zł21 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę na wynajem zlokalizowaną przy ul. Wojska Polskiego w ścisłym centrum Kielc. Kawalerka usytułowana na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

238 000 zł27 m² 8 913,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Wiosennej na os. Sady. Nieruchomość jest usytuowana na parterze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie będzie stanowić świetną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

1 400 zł29 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną przy ul. Śląskiej, na osiedlu Ksm Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji, zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko W home perfect! Posiadam w ofercie do sprzedaży stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 42 m 2 , usytuowane na parterze, w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

673 200 zł73 m² 9 184,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Brak podatku pcc Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

799 000 zł64 m² 12 391,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,48 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Panorama,Kielce

599 000 zł58 m² 10 315,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul Klonowej w Kielcach. Lokal 2-pokojowy o powierzchni 47 m2 z balkonem na preferencyjnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce

320 000 zł29 m² 11 011,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,06 m, zlokalizowane na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

297 000 zł32 m² 9 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego, jasnego, 1 pokojowego mieszkania z osobną, przestronną oraz widną kuchnią w Centrum Kielc! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

713 400 zł91 m² 7 879,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje luksusowe 4-pokojowe mieszkanie, sprzedaży lub zamiany! w jednej z najlepszych lokalizacji, w Kielcach przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Centrum,Kielce

329 000 zł36 m² 9 026,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,45 m położone na 1-piętrze zlokalizowane w Kielcach ul Bema Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Gen. J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Piekoszowskiej na os. Czarnów. Lokal położony jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku po całkowitej termomodernizacji i rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice,Kielce

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze, w budynku zlokalizowanym na osiedlu Ślichowice, przy ul. Karbońskiej. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

958 000 zł71 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu luksusową realizację projektu apartamentu o powierzchni 71m2, zlokalizowaną w Kielcach na osiedlu " Przy Parku ". Trzypokojowe mieszkanie, z osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

665 000 zł68 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie przy ul. H. Kołłątaja na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na 1 piętrze z 2 w nowoczesnym bloku z 2012 roku o pow. 68 m2 składa się z dużego salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł43 m² 9 231,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, wykończone mieszkanie z klimatem ul. Grunwaldzka, kielce Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, położone na 5. piętrze w zadbanym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 18, ksm. Blok ogrodzony z własnym parkingiem, otoczony drzewami dla prywatności i komfortu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

233 000 zł29 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 28,25m2 na ul. Warszawskiej os. Sady Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wprowadzenia od zaraz! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, doskonała lokalizacja, brak podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Barwinek,Kielce

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego bardzo dobra lokalizacja os.BARWINEK - IDEALNY DLA RODZINY. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Na Stoku,Kielce

375 000 zł37 m² 10 195,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla pary lub singla. Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - nowoczesne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

384 000 zł44 m² 8 629,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy św Weroniki w Kielcach mieszkanie o pow. 44,5 m2 usytuowane na 10tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

660 000 zł66 m² 10 030,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. Leszczyńskiej, ksm na drugim piętrze. Powierzchnia wynosi 65,80m2 W skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 700 zł54 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najmcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 54,01 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w nowym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

400 000 zł37 m² 10 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne Mieszkanie po generalnym remoncie - ksm, biuro ck dom ma przyjemność zaprezentować przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, które przechodzi generalny remont i będzie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Herby w Kielcach, przy ulicy św. Weroniki. To idealne miejsce dla osób poszukujących.