dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

645 000 zł100 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Mieszkania 4 pokojowego po remoncie na Zagórzu z 2 miejscami postojowymi. Idealna lokalizacja dla rodziny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

379 000 zł29 m² 12 904,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę w Apartamentowcu Idealne dla pary, singla lub inwestycyjnie wysoki standard Prezentujemy Państwu piękną kawalerkę z dużym balkonem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj, już wkrótce powstanie osiedle z 14 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podkarczówka

Podkarczówka,Kielce

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, po remoncie, nowocześnie wykończone na Osiedlu Podkarczówka piętro 1! Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! o powierzchni 50 ,00 m2 zlokalizowane na lubianym osiedlu ksm od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

398 000 zł40 m² 9 992,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 39,83 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. II piętro na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Kielce

265 000 zł42 m² 6 310 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windami mieszkanie o powierzchni 42 m2 w Centrum W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Nowe kameralne osiedle przy ul. Leśniówka, to miejsce w południowej części miasta Kielce, oddalone tylko 7 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

1 400 zł27 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Jesionowej os Sady W skład mieszkania 27m2 wchodzi - duży widny pokój - widna osobna kuchnia -łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

525 000 zł65 m² 8 127 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 64,6m2 ul Urzędnicza os Jagiellońskie Lokal znajduje się na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji. Dodatkowo zabezpieczony domofonem, pod blokiem jest duży parking ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielkopole,Kielce

329 000 zł59 m² 5 586 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 58,9 m2 ul Pomorska os ksm w skład którego wchodzą - 3 osobne widne pokoje - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

269 900 zł29 m² 9 227,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 29,25 m2 na partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 487 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Zagórskiej na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, który w roku 2017 przeszedł kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

339 000 zł41 m² 8 268 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! zadzwoń zapytaj o dostępność Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41m2 na parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

213 000 zł28 m² 7 474 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż Kawalerka o powierzchni 28,5 m2 na osiedlu Świętokrzyskie zlokalizowana na 11 piętrze z windą. Mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, z którego rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ślichowice,Kielce

1 500 zł53 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na parterze, zlokalizowane na ul. Dewońskiej. Mieszkanie w całości wyposażone, meble, sprzęt agd w kuchni, telewizor, pralka. Powierzchnia 52,70m2 dwa pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Kielce

566 000 zł59 m² 9 588,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni niecałych 60 m2 znajdujące się na parterze z dużym tarasem w jednym z bloków przy ul. Kościuszki od strony politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

374 400 zł38 m² 9 772,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie małe mieszkania deweloperskie - dwa pokoje, o powierzchni 38,31 m2 zlokalizowane w jednej z nowych inwestycji przy ul. Klonowej w Kielcach. I piętro od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

289 900 zł32 m² 9 191,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwa małe pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

239 000 zł36 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! dzwon o dostępność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windami na ul. Biskupa Kaczmarka w Centrum Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 200 zł29 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 29m2 ul Hoża os Czarnów W skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój -balkon typu loggia -widna kuchnia -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Podkarczówka,Kielce

435 000 zł56 m² 7 768 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania które znajduję się na 1 piętrze w bloku. Blok przy ul. Kruszcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bocianek

Bocianek,Kielce

279 000 zł28 m² 9 964 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,95m2 znajdujące się na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą osiedle Bocianek. Stan deweloperski - duży balkon 8m2 - ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

440 000 zł65 m² 6 784,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży ciepłe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 64,85 m 2 , usytuowane na dziewiątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 200 zł43 m² 28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej Osiedle Słoneczne Wzgórze. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 11 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji, zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

389 990 zł63 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku nieopodal Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

250 000 zł35 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 35 m2 na osiedlu ksm w Kielcach. Lokal na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do remontu. Okna drewniane. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoju (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Centrum,Kielce

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 45m mieszkanie położone w Centrum Kielc przy ul. Piotrkowskiej 33, koło zus. Idealna dla singla lub pary. Na powierzchnię 45m2 składa się: salon 28m2 kuchnia 12m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie po remoncie 2 pokojowe, 49m2 lokalizacja bardzo blisko centrum! mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd, wyposażeniem I meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

283 900 zł48 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, znajduję się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Ksm Mieszkanie składa się z: -dwóch ustawnych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 31.05.2023r. Przestronna kawalerka 30 m2, zlokalizowana przy ul. Okrzei Mieszkanie położone w apartamentowcu z windą na 2 piętrze. Zabezpieczone domofonem. Lokal wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Wielkopole,Kielce

249 000 zł34 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu ksm Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

295 000 zł40 m² 7 442 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Do 11.06.2023r. Mieszkanie 39.63 m2 ul Malskiej oś. Słoneczne Wzgórze, w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -2 osobne pokoje - widna kuchnis -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

3 200 zł108 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 108 metrów, dwupoziomowy, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia. Wykonany w najwyższym standardzie (marmury, deski drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

299 000 zł49 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania 2 - pokojowego na os Barwinek W skład lokalu 49,17 m2 wchodzą - 2 widne osobne sypialnie ( 22m2 oraz 12m2 ) - widna ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

268 000 zł42 m² 6 381 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 42m2 ul Karczówkowska Centrum 8 piętro w bloku 10 piętrowym z dwoma windami zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców. Samo Centrum obok ul Żytniej. Idealne na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

310 000 zł48 m² 6 422 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego na osiedlu Świętokrzyskim Mieszkanie ciepłe i słoneczne położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

324 900 zł49 m² 6 631 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Os. Czarnów W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - salon - widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Centrum,Kielce

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla kobiety , osóby pracującej zlokalizowany na pierwszym piętrze w kamienicy przy kieleckim ryknu w samym centrum. Dostępny od 15 maja 2023r - pokój około 20 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

1 800 zł41 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Panoramicznej w apartamentowcu Becher Etiuda w Centrum Lokal usytułowany na 1 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku pod koniec.