dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kielce - Sprzedaż i wynajem

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielkopole,Kielce

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej, na osiedlu ksm Lokal zabezpieczony jest domofonem, na powierzchnię 42 m2 składa się: -salon z kuchnią -sypialnia -łazienka z wc -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

269 999 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Do sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na os. Czarnów. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : -salonu -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

289 000 zł46 m² 6 337,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta Idealne dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękne mieszkanie W centrum kielc, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar 47 m - Nowe budownictwo - al. IX Wieków Kielc 4a Mieszkanie jest widne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na 3 piętrze w budynku w Centrum Kielc, ul. Zagórska. Na powierzchnię 20 m 2 składa się: pokój z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie. Składa się ono z salonu, kuchni, 2 sypialni, łazienki oraz wc. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Kuchnia: komplet szafek kuchennych wiszących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz

Wielkopole,Kielce

1 250 zł26 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Mazurskiej na osiedlu ksm Lokal po generalnym remoncie wszystkie sprzęty agd nowe na gwarancji W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Centrum,Kielce

270 000 zł44 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 44,4m2 ul Dąbrowska Centrum W skład którego wchodzą - 2 pokoje - widna kuchnia -loggia -łazienka -osobne wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Czarnów,Kielce

180 000 zł20 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Do sprzedania kawalerka 20,5m2 na Czarnowie blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Blok ogrodzonym z brama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 31m 1 pokój widna kuchnia,balkon Kielce ul.Warszawska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze,Kielce

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Do sprzedania 2-pokojwe dwustronne, ustawne mieszkanie 39,9m2 osiedle Słoneczne Wzgórze. znajdujące się na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku. W bloku jest winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Sady,Kielce

244 999 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 40 m2 na os. Sady. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - balkonu - widnej oddzielnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Kielce

239 900 zł37 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskim. W skład mieszkania wchodzi: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Kielce

375 000 zł53 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 53m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 roku, blisko centrum, uczelni Ujk Kielce. Fantastyczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barwinek

Barwinek,Kielce

389 000 zł49 m² 7 911,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Atrakcyjne 1 piętro i osobna, widna kuchnia! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

299 000 zł47 m² 6 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47,2 m2 ul Spółdzielcza os ksm W skład mieszkania wchodzą - 2 osobne widne sypialnie - duży salon z aneksem kuchennym - dodatkowo małe pomieszczenie gospodarcze, lub garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

230 000 zł31 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 31m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kielce,świętokrzyskie

247 000 zł28 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

27,5m - kawalerka - blok po termomodernizacji W 2021 - ul.Marszałkowska IDEALNA DO ZAMIESZKANIA I CELÓW INWESTYCYJNYCH! Mieszkanie składa się z: - ustawnego pokoju - łazienki + WC -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

280 000 zł37 m² 7 524,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Doskonała mieszkanie dla inwestora, singla i pary. Oferujemy Państwu bardzo ustawne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarnów

Czarnów,Kielce

397 000 zł50 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 50,3m2 osiedle Czarnów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku Blok jest po termomodernizacji odmalowany. Przed blokiem znajduje sie obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strasza

Kochanowskiego,Kielce

1 350 zł35 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w nowoczesnym budynku z 2012 r. zlokalizowana przy ul. Strasza 4, w skład mieszkania wchodzi: -przestronny, widny pokój -przedpokój -duży balkon o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

415 000 zł52 m² 7 981 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 52 m2 ul Zamenhofa os Szydłówek W skład lokalu wchodzą -2 osobne sypialnie - salon z aneksem kuchennym -przedpokój -łazienka z wc -przynależy piwnica Lokal na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Szydłówek,Kielce

259 999 zł38 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37,5m2 na os. Szydłówek. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą mieszkanie do wejścia idealne dla wynajem (inwestycje)! zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 9 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

393 000 zł60 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Scyzoryk Prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Idealne zarówno dla rodziny i pod inwestycje(bliskość uczelni Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianek

Bocianek,Kielce

299 000 zł42 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla inwestorów pod wynajem w pobliżu Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

265 000 zł25 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż deweloperska kawalerka (zespół lokalowy- brak możliwości zameldowania) o powierzchni 24,73m2 na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się Uroczysko. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

397 000 zł50 m² 7 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 50,3 m2 ul Słoneczna os Jagiellońskie W skład którego wchodzą - duży salon z aneksem kuchennym 19m2 - 2 osobne widne sypialnie 11m2 - balkon - łazienka z wc -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2pokojowe zlokalizowane przy ul. Chopina na os. Ksm. Lokal położony jest na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji po generalnym remoncie z funkcjonalnym umeblowaniem. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

290 000 zł46 m² 6 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa niższa cena. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie 46 m2 ul.Wiosenna 2 SADY. Lokal na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

349 000 zł40 m² 8 804,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,64 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sady,Kielce

339 000 zł48 m² 7 063 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 48m2 ul Warszawska os Sady W skład którego wchodzą - 3 widne samodzielne pokoje - duży balkon typu loggia - widna kuchnia -przedpokój -łazienka z prysznicem oraz wc -przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Centrum,Kielce

299 000 zł46 m² 6 571 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,5 m2 ul Zagórska Centrum W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje - balkon -widna kuchnia -łazienka Lokal na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku zabezpieczony domofonem, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielkopole,Kielce

320 000 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 na osiedlu ksm Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie ciepłe, przestronne, ekspozycja okien północ-południe. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

449 000 zł64 m² 7 016 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 64 m2 ul Na Stoku os Na Stoku możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie na tym samym osiedlu Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje ( obecnie wynajmowane możliwości pozostawienia lokatora ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malskiej

Świętokrzyskie,Kielce

352 000 zł40 m² 8 882 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 39.63 m2 ul Malskiej oś Świętokrzyskie W skład którego wchodzą - Salon z aneksem kuchennym -balkon typu loggia -2 osobne sypialnie -łazienka z WC -przedpokój -przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczepaniaka

Baranówek,Kielce

1 350 zł35 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę mieszkania wynajmu mieszkania na ul Szczepaniaka centrum tuż obok Parku Baranowskiego oraz stadionu lekkoatletycznego Parter blok 3 piętrowy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

345 000 zł40 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

RNa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,64m2 zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu na ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon 17,04 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Uroczysko

Uroczysko,Kielce

329 000 zł42 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Twoje M do sprzedaży: - dwustronne, - 2-pokojowe, - środkowe mieszkanie zlokalizowane blisko natury - Zalew kielecki, park, tereny zielone, - a jednocześnie blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą na osiedlu Uroczysko w Kielcach. Na powierzchnię 30 m 2 składa się: salon z wyjściem na.