dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

414 000 zł44 m² 9 491,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 parter 43,62 M2 ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -Miejsce w hali garażowej 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone , 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Turystycznej w Kielcach w sąsiedztwie kieleckiego Zalewu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Prezentujemy państwu dwupokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

531 804 zł64 m² 8 299,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim A3 64,08 m2. -komunikacja 11,53 m2 * -garderoba 1,85 m2 -łazienka 4,17 m2 * -salon+kuchnia 19,76 m2 * -sypialnia 10,81 m2 * -pokój 8,10 m2 * -pokój 8,10 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

426 200 zł51 m² 8 298,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu ,zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Kochanowskiego,Kielce

490 000 zł94 m² 5 224 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w południowo wschodniej części miasta, przy ulicy Skorupki na Os. Kochanowskiego. Budynek usytuowany w pobliżu kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Cenisz sobie prestiż, jakość i dodatkowo szukasz mieszkania z dostępem do pełnej infrastruktury miasta na wyciągnięcie ręki? Gwarantujemy, że ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

3 000 zł57 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażony nowy apartament zlokalizowany w nowo oddanym bloku przy ulicy Turystycznej o powierzchni 57,15m2 w sąsiedztwie kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Kielce,świętokrzyskie

1 950 zł45 m² 42,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Leśnej w Kielcach w ścisłym centrum Kielc obok ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

379 000 zł29 m² 12 918 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Gotowiec inwestycyjny apartament 29,50M2 można przejąc Z najemcami Wyjątkowy apartament wykończony w wysokim standardzie mieszczący się w apartamentowcu becher eleven ,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Rozkładowe mieszkanie 2 Pokojowe po Generalnym Remoncie. Wolne od zaraz. Oferujemy 2 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

579 000 zł64 m² 8 990,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż lub zamianę Przestronne mieszkanie 3- pokojowe z dwoma balkonami na 1 Piętrze w bloku z 2010 roku. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

528 500 zł57 m² 9 299,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

M35 Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m35 o pow. 56,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

278 733 zł31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Pod Telegrafem,Kielce

599 000 zł80 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Prezentujemy Państwu dwustronne, słoneczne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w urokliwym zakątku Kielc przy ul. Karskiego pod sama górą telegraf! świetna lokalizacja (pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

446 800 zł51 m² 8 699,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

D43 > parter 51,36 M2 2 pokoje wschód-południe ogródek 17,02 M2 + taras 8,32 M2 446 800 zł Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

409 000 zł47 m² 8 674,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z 2 dużymi balkonami w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

241 542 zł30 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Ślichowice,Kielce

310 000 zł31 m² 9 888,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

489 783 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

B1 parter > 59,01 m2 > południe > taras 24,68 M2 > 489 783 zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

237 000 zł29 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 29.11m2 ul Dolomitowa os Podkarczówka W skład mieszkania wchodzi - duży widny pokój ( 14m2)z balkonem typu loggia - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Kielce

468 000 zł43 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Posiadam w ofercie do sprzedaży przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie o pow. 42,6 m2, usytuowane w kameralnym trzypiętrowym budynku z windą, zlokalizowanym w Centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50m2 mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 600 zł71 m² 22,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

349 000 zł42 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena 349 000tys. złotych do negocjacji! Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,7m2. Jest ono po generalnym remoncie i znajduje się na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 146 mkw położony na V piętrze w V piętrowym, nowym budynku. Budynek usługowo - mieszkalny w ścisłym centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł28 m² 61,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w budynku In City przy ul. 1 maja 62 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju. Dodatkową powierzchnię stanowi taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malików

Malikowo,Kielce

335 000 zł56 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Niby mieszkanie a czujesz się jak w domu z ogródkiem :) Mieszkanie tzw. bezczynszowe usytuowane w budynku w Kielcach Malików. Mieszkanie w pełni wykończone, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł50 m² 6 262,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie prezentuję Państwu Mieszkanie o pow. 50,3 m2 z bardzo dużym potencjałem. Co prawda mieszkanie wymaga generalnego remontu niemniej jednak podczas własnej aranżacji można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Na powierzchnię 46 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 52m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

525 000 zł63 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m 2 (użytkowej 59,10 m 2 ), usytuowane na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

519 000 zł63 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ślichowice w Kielcach o powierzchni 63m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Jagiellońskie,Kielce

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie usytuowane na ul.Południowej w Kielcach, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie bardzo przestrzenne, o wysokości 310 cm i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

409 000 zł50 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne i solidnie wykończone, bardzo jasne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc na Os. Na Stoku W metraż 50,16m2 wchodzi: -duży przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szydłówek,Kielce

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! mieszkanie dwu- pokojowe po generalnym remoncie zlokalizowane na parterze na osiedlu Szydłówek. Remont ukończony! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! mieszkanie - powierzchnia niecałe 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

339 000 zł28 m² 12 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Designerskie studio idealne pod inwestycje wyposażenie W cenie! Na sprzedaż klimatyczne designerskie studio w inwestycji premium w apartamentowcu in city w samym centrum miasta na ul 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

599 000 zł62 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,5 m, zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym bloku na oś. Ślichowice przy ul. Karbońskiej w Kielcach. Blok ocieplony, w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 3 - piętrowym bloku, przy ulicy Okrzei w Kielcach. Na powierzchnię 58 m2 wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Bocianek,Kielce

419 000 zł59 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Kielc tj. Osiedle Bocianek. Lokal mieszkalny 59,1 m2 usytuowany na drugim piętrze - składający się z : - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2, zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego. To atrakcyjne mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij