dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie prestiż, jakość, aktywny tryb życia i dodatkowo szukasz mieszkania z dostępem do nielimitowanej siłowni i strefy fitness w swoim bloku? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc - oszczędność 12.000zł! Sprzedam apartament WYPOSAŻONY I URZĄDZONY POD KLUCZ W STANDARDZIE PREMIUM w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

2 390 zł95 m² 25,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy głównym deptaku Kielc- ul Sienkiewicza. Piękne mieszkanie po remoncie , (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł27 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji na oś. Jagiellońskim idealna do zamieszkania I celów inwestycyjnych! spokojna I cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

505 992 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

B45 > piętro V > 58,16 M2 > wschód > balkon 5,95 M2 > 505 992zł > 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

319 000 zł37 m² 8 622 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,1 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Szydłówek,Kielce

339 000 zł37 m² 9 162 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 mieszkanie znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku na os. Szydłówek W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

315 000 zł37 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 37,1m2 blisko centrum! ul Sandomierska osiedle ksm Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku z windą Mieszkanie dwupokojowe w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Centrum,Kielce

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 3 pokoje w Centrum Kielc doskonałe dla studentów, rodziny. Na wynajem 3 pokoje z osobną widną kuchnią oraz jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ślichowice,Kielce

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

299 900 zł32 m² 9 508,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkania! dwa pokoje w stanie deweloperskim w nowej iwestycji niedaleko centrum miasta , na nowym kieleckim osiedlu od strony ul. Kolberga. Powierzchnia mieszkania to 31,54 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

775 400 zł83 m² 9 299,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 83,38 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czarnów,Kielce

365 000 zł42 m² 8 588,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 42,5m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl nowa cena Oferta biura nieruchomości. Nieruchomość premium apartament W nowym budownictwie Z widokiem na zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Jagiellońskie,Kielce

419 000 zł50 m² 8 373,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Jagiellońskim. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

793 000 zł71 m² 11 159,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży klimatyczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,83 m 2 (powierzchnia całkowita w księdze wieczystej 71,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

319 000 zł37 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm ul. Spółdzielcza. Powierzchnia - 37,1m2 W mieszkaniu pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

575 000 zł45 m² 12 718 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Apartament Premium w prestiżowej części Kielc , Apartamenty Podklasztorna" Nowoczesny apartament 45,21m2 sasiadujący z ogrodem botanicznym położony na 2 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej usytuowane w bloku na 1 piętrze z 3. Na powierzchnię 36 m2 wchodzi: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

840 000 zł80 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Premium w prestiżowej części Kielc , Leśne Tarasy". Wybudowany został w 2019 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane. Apartamenty o nowoczesnej architekturze. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

370 000 zł42 m² 8 851,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wietrznia,Kielce

879 900 zł71 m² 12 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mieszkanie cztero -pokojowe o metrażu 70,65 m2 z tarasem wykończone pod klucz I gotowe do zamieszkania w jednym z nowych segmentów na wietrzni. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała

Centrum,Kielce

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 m 2 , położone w centrum Kielc przy ulicy Małej zlokalizowane na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Mieszkanie do remontu, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament na ostatnim piętrze VIII/VIII w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Bocianek,Kielce

527 800 zł64 m² 8 301,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A1 Mieszkanie w stanie deweloperskim 63,58 m2. komunikacja 7,59 m2 garderoba 1,85 m2 łazienka 3,48 m2 salon+kuchnia 23,41 m2 sypialnia 12,81 m2 pokój 8,62 m2 garderoba 3,64 m2 wc 2,18 m2 Razem 63,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedanie mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku przy ul Seminaryjskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, trzeciego pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaszowska

Wielkopole,Kielce

730 000 zł66 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 65,51m2 ul Domaszowska os ksm Możliwość zamiany na dom za dopłatą W skład nieruchomość wchodzą -salon z aneksem kuchennym 22,40m2 - taras 18m2 z elektryczną markizą - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Targowa

Centrum,Kielce

580 000 zł79 m² 7 379,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o niepowtarzalnym rozkładzie wnętrza, posiadające 78,60m2 powierzchni, położone przy ul. Targowej 9 w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Kielce

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! kupujący zwolniony Z pcc oszczędzasz 16 500zł nowe budownictwo Z 2022r. Przy silnicy! standard premium! parter Z tarasem! miejsce postojowe W garażu podziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaszowska

Wielkopole,Kielce

730 000 zł66 m² 11 145 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: apartament w wysokim standardzie - nowe budownictwo, trzy pokoje w centrum miasta z garażem! Możliwość zamiany na dom z ewentualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Uroczysko,Kielce

489 000 zł71 m² 6 855,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem 71,33m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie 71,33m2, w stanie bardzo dobrym, 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z aneksem kuchennym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w apartamentowcu z 2020 roku z windą. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł69 m² 6 376,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w centrum miasta z parkingiem na pilota. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny, jasny salon - jasna umeblowana kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Słoneczne Wzgórze,Kielce

473 000 zł60 m² 7 883,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u Nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany. 3 pokojowego mieszkania na Słonecznym Wzgórzu po Generalnym Remoncie. Propozycja doskonała pod Wynajem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł49 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>rezerwacja< ** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

613 000 zł47 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W standardzie premium w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście! wyposażone wraz Z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w 4 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Raciborskiego w Kielcach. Na powierzchnię 38 m2 wchodzi: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złota

Kielce,świętokrzyskie

646 910 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 58,81 m2 - 3 pokoje z tarasem 38m2. Kuchnia z salonem 27,22m2, łazienka 6,93m2 z wanną i parawanem prysznicowym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Równa

Centrum,Kielce

189 000 zł16 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Micro kawalerka w ścisłym centrum o powierzchni 16 m2. Mieszkanie usytuowane na III piętrze z widokiem na miejską archtekturę budynków. Mieszkanie jest w trakcie remontu! koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Centrum,Kielce

205 000 zł27 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka W centrum ul. Chęcińska 21 26,8m2 Opiekun oferty -> tel. Sprzedam mieszkanie , kawalerka 26,8m2, do remontu, 1 pokój oraz widna kuchnia. Blok po termomodernizacji! parking pod blokiem.